Garaże Blaszane – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz garaż blaszany? Zleć produkcję w naszej pracowni. Budujemy garaże od lat. Działamy w hali pod Warszawą. Dostarczamy i montujemy blaszaki na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa chwilowo niedostępna
Ze względu na realizację długoterminowego kontraktu. Przepraszamy.

Garaże Blaszane Na Zamówienie

Odpowiednie przechowywanie samochodu jest niezwykle istotną kwestią, która bezpośrednio wpływa na jego trwałość. Nic dziwnego zatem, że blaszane garaże cieszą się dużą popularnością.

Wykonamy tanie i praktyczne garaże blaszane na zamówienie. Jeśli masz jakieś pytania, prosimy, zadzwoń. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci podjąć decyzję.

Dlaczego warto zainwestować w garaże – blaszaki?

Blaszane garaże stalowe rozwiązują następujące problemy:

  • chronią auto przed korozją spowodowaną opadami atmosferycznymi
  • chronią pojazd przed nieżyczliwymi ludźmi
  • zapewniają wyższą temperaturę w zimie

Ochrona przed korozją

Wprawdzie ocynkowana blacha opiera się niszczącemu działaniu wody, jednak niemożliwe do uniknięcia zadrapania, jeśli wystawione na działanie wody, stają się szkodliwymi ogniskami rdzy.

Odpowiedzialny kierowca dba o swoje auto. Należy jednak wiedzieć, że żadne zabiegi konserwacyjne nie zrobią dla blach samochodu tyle, ile odizolowanie go od głównych czynników powodujących korozję podczas postoju – trawy, deszczu i śniegu.

Ochrona przed złodziejami

Garaże blaszaki stanowią ponadto dodatkową ochronę przed złodziejami i zwykłymi chuliganami. O ile każdy może w jednej chwili podejść i przebić nożem opony samochodu, które po prostu stoi na parkingu, taka szybka akcja jest niemożliwa, gdy spoczywa ono bezpiecznie w zamkniętym garażu.

Ochrona przed przymrozkami

Nikt nie lubi porannego skrobania szyb, ani problemów z odpaleniem samochodu na silniku diesla. Również ten problem rozwiązują garaże metalowe, które chronią samochód przed gwałtownymi przymrozkami w nocy.

Wygodne miejsce na warsztat

Blaszane garaże i wiaty to też wygodne miejsce na podręczny warsztat. Samodzielna wymiana żarówek, oleju, opon czy hamulców oznacza oszczędności, ale bez odpowiedniego miejsca na pracę nie jest to żadna przyjemność.

Dodatkowe zalety

Inwestując duże pieniądze w samochód warto zainwestować mniejsze na jego ochronę i mieć pewność, że samochód po wielu latach będzie dalej dobrze jeździł. Nie wspominając już o tym, że sprzedając auto “garażowane” możemy uzyskać znacznie wyższą cenę.

Z przyjemnością też informujemy, że zgodnie z nowymi przepisami formalności, których trzeba dopełnić celem postawienia garażu są naprawdę minimalne, a niekiedy wystarczy jedynie zgłoszenie.

Jeśli chcesz zatem tanim kosztem odpowiedzialnie ubezpieczyć swoje auto – zainwestuj w garaż blaszany!

Garaże blaszane – producent godny zaufania

Pracujemy w metalu już ponad dwie dekady. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele udanych projektów. Uważamy, że kluczem do sukcesu jest ciężka praca i odpowiednie planowanie.

Jako uznany producent garaży i konstrucji stalowych sprawnie postawimy garaż z blachy na wymiar we wskazanym przez klienta miejscu. Przede wszystkim działamy w mieście Warszawa, jednak nie ograniczamy się tylko do stolicy, a dojeżdżamy do miejscowości w całym województwie.

Galeria realizacji