Konstrukcje Wsporcze – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz konstrukcji wsporczej? Wykonamy ją dla Ciebie. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Konstrukcje Wsporcze Na Zamówienie
Konstrukcje Wsporcze
5/5 z 4 ocen

Jesteśmy producentem konstrukcji wsporczych z aluminium i stali, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, budownictwa, czy reklamy.

Jako doświadczony producent konstrukcji stalowych i aluminiowych, polecamy się do realizacji konstrukcji wsporczych wedle dostarczonego projektu. Zawodowo pracujemy w metalu. Tam, gdzie ważny jest wygląd, poświęcamy czas na wyrafinowane zdobienia. Ale wiemy, że jeśli chodzi o konstrukcje wsporcze, najważniejsze są prostota i niezawodność wykonanej konstrukcji. Funkcjonalność przede wszystkim – tą zasadą się kierujemy.

Wykonamy na zamówienie nawet najbardziej wymagające konstrukcje wsporcze. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Porządne rzemiosło to nasza wizytówka. Zamów wycenę już dzisiaj!

Wykonujemy:

Konstrukcje wsporcze pod reklamy

Tablice reklamowe, wielkoformatowe przestrzenne litery, pylony, billboardy i temu podobne struktury to niezwykle skuteczne narzędzia marketingowe. Oczywiście jednak muszą być przymocowane do czegoś estetycznie wyglądającego i solidnego. Znamy potrzeby branży reklamowej i kierujemy się nimi, tworząc dla naszych klietnów konstrukcje wsporcze pod reklamy.

Konstrukcje wsporcze pod znaki i tablice drogowe

Znaki i tablice drogowe muszą być umieszczone w widocznym miejscu, a ich elementy konstrukcyjne nie mogą zasłaniać pozostałych oznakowań i chronić przed trudnymi warunkami występującymi na otwartych przestrzeniach ciagów komunikacyjnych (przede wszystkim silnym naporem wiatru).

Stosuje się w tym celu konstrukcje boczne wysięgnikowe, konstrukcje bramkowe oraz te podstawowe, kratownicowe konstrukcje z profili lub rur stalowych. Jesteśmy sprawdzonym producentem konstrukcji wsporczych pod znaki i tablice drogowe.

Konstrukcje wsporcze pod centrale wentylacyjne i agregaty klimatyzacyjne

Wykonujemy też podstawy konstrukcyjne pod duże centrale wentylacyjne montowane na dachu, które są w stanie zapewnić odpowiednią klimatyzację i wentylację dla całego biurowca.

Kolektywnie połączone systemy agregatów klimatyzacyjnych również mogą wymagać zastosowania specjalnej konstrukcji. Z przyjemnością zamontujemy konstrukcje wsporcze pod centrale wentylacyjne do Państwa budynku.

Konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne i kolektory słoneczne

Panele fotowoltaiczne pomagają znacząco zmniejszyć wydatki na ogrzewanie i opłaty za prąd. Duże, zajmujące całe ściany fasady fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na ekologię, niesione oszczędności i futurystyczny wygląd.

Lekkie, aluminiowe konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, które wytwarzamy na zamówienie, umożliwiają bezpieczne zamocowanie cennych paneli w odpowiedniej odległości od muru, to znaczy takiej umożliwiającej wentylację paneli i odprowadzanie wilgoci ze ściany.

Konstrukcje wsporcze pod rurociągi

Kładzenie rurociągu wymaga solidnej konstrukcji wsporczej. Rzemiosło to wymaga szczególnego profesjonalizmu w miejscach przekroczenia (rzeki, kanału) oraz na estakadach. Stosuje się w tym celu maszty, kratownicowe słupy stalowe z podwieszeniem i podobne podpory.

Konstrukcje wsporcze pod kanały wentylacyjne

Ramki i podpory montażowe są wykorzystywane przez nas do dobrego i ekonomicznego montowania kanałów wentylacyjnych na dachach. Wykonamy również konstrukcje wsporcze pod kanały wentylacyjne, wyciągi oraz agregaty znajdujące się wewnątrz hali.

Konstrukcje wsporcze pod zbiorniki i silosy

Konstrukcja wsporcza pod silos musi charakteryzować się wyjątkową trwałością. Z zasady wykonuje się je z grubych profili stalowych połączonych w kratownicę, posadzonych na żelbetonowej płycie.

Dobrze zaprojektowana konstrukcja wsporcza pod zbiornik umożliwia dogodny dostęp do materiału w nim przechowywanego. Specjalizujemy się w konstrukcjach wsporczych średniego gabarytu, do których należą te pod zbiorniki i silosy.

Konstrukcje wsporcze pod maszyny i urządzenia przemysłowe

W zakładach produkcyjnych przestrzeń jest na wagę złota. Konstrukcje nośne maszyn i urządzeń przemysłowych muszą być montowane szybko i po złożeniu nie zajmować dużo miejsca.

Wykonujemy zlecenia zamocowania maszyn w linii produkcyjnej w przedsiębiorstwie za pomocą konstrukcji wsporczej. Realizujemy zadania na wymiar, ale chętnie też podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem.

Dowolne konstrukcje wsporcze na zamówienie

Specjalizujemy się w zamówieniach na konstrukcje średniogabarytowe i jesteśmy w stanie wykonać dowolnej trudności konstrukcje wsporcze. Warszawa to główne, lecz nie jedyne miejsce naszej działalności, realizujemy bowiem zlecenia na terenie całego kraju

Galeria realizacji

Zamów wykonanie konstrukcji wsporczej!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji wsporczej w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!