Pawilony Handlowe – Warszawa

Od ponad 20 lat produkujemy wszelkiego rodzaju pawilony handlowe. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu na teren całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Pawilony Handlowe Na Zamówienie
Pawilony Handlowe
5/5 z 1 ocen

Proste budynki, które łatwo postawić i łatwo przenieść. Namioty w halach targowych, które oferują zwiedzającym nieco prywatności. Miejsce wypoczynku w ogrodzie rekreacyjnym. Pawilony są niezwykle ważne we współczesnej architekturze. Jeśli szukasz czegoś na wymiar, chętnie to dostarczymy.

W krótkim czasie postawimy pawilony handlowe, kioski, namioty oraz pawilony ogrodowe. Zamów wycenę już dziś!

Wykonujemy na zamówienie:

  • Pawilony handlowe
  • Pawilony biurowe
  • Pawilony usługowe
  • Pawilony gastronomiczne
  • Pawilony ogrodowe

Pawilon ogrodowy metalowy

Pawilony ogrodowe na metalowym stelażu to fantastyczny akcent, uprzyjemniający pobyt w ogrodzie. Chociaż standardowe pawoliny można kupić w każdym sklepie, to już większe konstrukcje wymagają specjalnego projektu.

Mamy doświadczenie w tworzeniu konstrukcji ozdobnych. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zaoferować!

Pawilon sklepowy i handlowy

Pawilony na targi to reklama firmy. W związku z tym warto zainwestować w specjalne pawilony oddające charakter firmy. Wyróżniać się – to bardzo ważne w handlu.

Nasze konstrukcje są nie tylko zgode w dostarczonymi projektami, ale też estetyczne i dobrze wykonane. Dbamy o to, by każdy detal należycie współgrał z całością.

Pawilon – kontener

Przenośne pawilony kontenerowe to dobre rozwiązanie na szybkie postawienie prostego budynku bez fundamentów. Znajdują one zastosowanie jako lodziarnie, kioski, pomieszczenia ochrony i podobne miejsca.

Kontenery kojarzą się z czym prostym, tymczasem my jesteśmy w stanie dostarczyć pawilony o wysokich walorach ozdobnych, które współgrają z ich przeznaczeniem lub wystrojem otoczenia.

Pawilony handlowe – producent godny zaufania

Już od ponad dwóch dekad tworzymy ze stali najróżniejsze konstrukcje, w tym pawilony handlowe. Budowa takich prostych konstrukcji to naprawdę żaden problem. Jednak nie podchodzimy do takich zleceń po macoszemu. Produkcja wszelkich struktur z metalu jest przez nas traktowana z powagą, co sprawia, że przez lata wyrobiliśmy sobie dobrą opinię.

Zgłoś się do nas, wkrótce przygotujemy dla Ciebie pawilony na wymiar. Przede wszystkim obsługujemy miasto Warszawa oraz województwo mazowieckie, ale niewykluczone, że obsłużymy też klientów w innych miejscach.

Galeria realizacji

Zamów pawilon handlowy

Jeśli chcą Państwo zamówić pawilon handlowy w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!