Podesty Stalowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz podestu stalowego? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu do Klienta.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa chwilowo niedostępna
Ze względu na realizację długoterminowego kontraktu. Przepraszamy.

Podesty stalowe

Podest jest to płaszczyzna rozdzielająca schody w poziomie kondygnacji, umożliwiająca wypoczynek przy wchodzeniu i wygodne dojście do pomieszczeń znajdujących się na danej kondygnacji. Tym terminem określa się też część trybuny lub sceny estradowej.

Zrealizujemy wedle projektu solidne podesty stalowe i aluminiowe. Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem, zapraszamy więc do zadawania pytań. Sprawdź jakość naszych wyrobów i atrakcyjne ceny już dziś!

Podesty metalowe na schody

Podesty metalowe schodów przemysłowych zwykle wykonane są z wytrzymałej i niedrogiej kratownicy stalowej. Jako doświadczony producent schodów stalowych, zajmujemy się również wykonywaniem poszczególnych elementów.

Podest stalowy znajduje zastosowanie nie tylko w prostych i funkcjonalnych schodach przemysłowych. Złożone projekty schodów, z którymi spotykamy się w domach prywatnych, wymagają dokładnego wykonania spocznika na wymiar. Jako wieloletni producent specjalizujący się w zleceniach mniejszego i średniego gabarytu, mamy doświadczenie w nadawaniu naszym produktom dokładnie określonych kształtów.

Podesty metalowe sceniczne

Wydarzenia artystyczne często wymagają sceny. Powinna być ona solidna, bezpieczna i szybka w montażu. Podesty sceniczne wykonywane są ze stali lub stopów aluminium. Umożliwiają one składanie z modułów gotowych scen, trybun, wybiegów, estrad i podobnych konstrukcji. Jako doświadczony producent elementów metalowych na wymiar, wykonamy również spawane balustrady, schody i konstrukcje wsporcze sceny.

Podesty metalowe na zamówienie

Zrealizujemy na zamówienie wszelkie potrzebne podesty metalowe. Warszawa i okolice to główne miejsce wykonywania naszej działalności, bowiem niedaleko od stolicy mieści się nasza hala produkcyjna. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byśmy użyli swego doświadczenia, by zrealizować projekty w całej Polsce – od małopolskiego, przez mazowieckie, po mazury. Produkcja elementów metalowych to nasza praca, ale też pasja.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie podestów stalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie podestów metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!