Podesty Stalowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz podestu stalowego? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu do Klienta.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Podesty stalowe
Podesty Stalowe
5/5 z 3 ocen

Podest jest to płaszczyzna rozdzielająca schody w poziomie kondygnacji, umożliwiająca wypoczynek przy wchodzeniu i wygodne dojście do pomieszczeń znajdujących się na danej kondygnacji. Tym terminem określa się też część trybuny lub sceny estradowej.

Zrealizujemy wedle projektu solidne podesty stalowe i aluminiowe. Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem, zapraszamy więc do zadawania pytań. Sprawdź jakość naszych wyrobów i atrakcyjne ceny już dziś!

Podesty metalowe na schody

Podesty metalowe schodów przemysłowych zwykle wykonane są z wytrzymałej i niedrogiej kratownicy stalowej. Jako doświadczony producent schodów stalowych, zajmujemy się również wykonywaniem poszczególnych elementów.

Podest stalowy znajduje zastosowanie nie tylko w prostych i funkcjonalnych schodach przemysłowych. Złożone projekty schodów, z którymi spotykamy się w domach prywatnych, wymagają dokładnego wykonania spocznika na wymiar. Jako wieloletni producent specjalizujący się w zleceniach mniejszego i średniego gabarytu, mamy doświadczenie w nadawaniu naszym produktom dokładnie określonych kształtów.

Podesty metalowe sceniczne

Wydarzenia artystyczne często wymagają sceny. Powinna być ona solidna, bezpieczna i szybka w montażu. Podesty sceniczne wykonywane są ze stali lub stopów aluminium. Umożliwiają one składanie z modułów gotowych scen, trybun, wybiegów, estrad i podobnych konstrukcji. Jako doświadczony producent elementów metalowych na wymiar, wykonamy również spawane balustrady, schody i konstrukcje wsporcze sceny.

Podesty metalowe na zamówienie

Zrealizujemy na zamówienie wszelkie potrzebne podesty metalowe. Warszawa i okolice to główne miejsce wykonywania naszej działalności, bowiem niedaleko od stolicy mieści się nasza hala produkcyjna. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byśmy użyli swego doświadczenia, by zrealizować projekty w całej Polsce – od małopolskiego, przez mazowieckie, po mazury. Produkcja elementów metalowych to nasza praca, ale też pasja.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie podestów stalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie podestów metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!