Ściany Metalowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz ściany metalowej? Ścianki działowej, loftowej, industrialnej, ażurowej? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu do Klienta.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Ściany metalowe
Ściany Metalowe
5/5 z 3 ocen

Wielkie lub niekorzystnie ukształtowane pomieszczenia, szczególnie często spotykane w mieszkaniach powstałych w wyniku przekształcenia starych budynków przemysłowych w budynki mieszkalne, można ulepszyć pod względem funkcjonalności przez wydzielenie oddzielnych kącików, na przykład do jedzenia lub pracy. Ażurowe i działowe ściany metalowe w stylu loftowym i industrialnym znakomicie się do tego nadają.

Nasza pracownia konstrukcji wykona na wymiar metalowe elementy ścian loftowych i industrialnych. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapewnij sobie udogodnienia wynikające z ścian ażurowych i działowych. Zamów wycenę już dziś!

Ściana loftowa

Styl loftowy charakteryzują duże, otwarte przestrzenie z wysokimi sufitami oraz przewagą szkła, stali i kamieni. By zwiększych funkcjonalność takiego wnętrza, a jednocześnie zachować styl, warto zainwestować w częściowo przeszklone ściany loftowe. Ścianki ażurowe można skonstruować zarówno jako proste i nie rzucające się w oczy, jak i silnie zaakcentowane. Jednak zawsze musi ona pozostać delikatna, ponieważ nie jest jej celem oddzielanie i zasłanianie światła, a jedynie wydzielanie pewnych przestrzeni.

Ściana industrialna

Styl industrialny oraz styl loftowy to przede wszystkim przestrzeń. Ma ją podkreślać zarówno kolorystyka, jak i oszczędne ozdoby. Czasem jest jej jednak zbyt dużo i pojawia się potrzeba wstawienia ściany działowej.

Styl industrialny, jak żaden inny, wymaga by ujawnić, z jakiego materiału został wykonany dany element. Ściana z metalowej ramy wypełnionej lustrami idealnie spełnia zadanie ściany działowej, czyli całkowicie oddziela daną przestrzeń, a przy tym działa na korzyść stylu industrialnego, bowiem optycznie powiększa przestrzeń i odbija światło, przez co całe pomieszczenie jest jeszcze bardziej rozświetlone. Ściana stalowa z metalowymi płytami też sprawia korzystne wrażenie.

W obu tych stylach niezwykle ważna jest surowa doskonałość wykonanej pracy. Ściana z metalu z widocznymi spawami sprawia dobre wrażenie, o ile te spawy są równe i dobrej jakości. Nasi fachowcy mają za sobą wiele lat doświadczenia w łączeniu metali tym sposobem. Produkcja spawanych konstrukcji stalowych to nasza specjalność.

Warszawa i województwo mazowieckie to główne miejsce wykonywania naszej działalności, ale jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia na terenie całej Polski. Jako producent z własnym parkiem maszynowym wiele prac spawalniczych wykonujemy w naszej hali fabrycznej pod Warszawą, lecz oferujemy też spawanie u klienta.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie ścian metalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie ścian metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!