Spawanie Na Zakładkę – Warszawa i Okolice

Potrzebujesz spawania na zakładkę? Nasi spawacze są w tym specjalistami. Skontaktuj się, by przesłać nam projekt, który zrealizujemy w naszej pracowni pod Warszawą lub zamów usługę spawalniczą z dojazdem we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa Spawania Na Zakładkę
Spawanie Na Zakładkę
5/5 z 1 ocen

Spawanie to łączenie metali przez ich miejscowe stopienie. Stosowane jest ono do łączenia zarówno stali, staliwa, żeliwa (najtrudniejsze do spawania), jak i stopów miedzi oraz stopów lekkich. Zespawanie ze sobą dwóch przedmiotów sprawia, że stają się jednym, ich struktura łączy się w całość, a ich cząsteczki są ze sobą przemieszane.

Zrealizujemy na zamówienie spawanie blach doczołowe oraz na zakładkę każdego metalu. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!

Zwykle największą trudność sprawia spawanie dwóch kawałków wygiętej blachy, na przykład dospawując fragment, by uzupełnić ubytki w karoserii samochodowej. Wyróżnia się stykowe i zakładkowe połączenia spawane blach. Miejsce łączenia dwóch elementów nazywa się spoiną. Te z kolei dzieli się na czołowe jedno- i dwustronne, krawędziowe, pachwinowe płaskie i wklęsłe, grzbietowe i otworowe.

Jak wygląda spawanie na zakładkę

Produkcja połączeń na zakładkę wygląda następująco: jedną blachę nakłada się nieco na drugą, następnie spawa pachwinę pomiędzy dwoma blachami z obydwu stron, to znaczy, że łączy się krawędź jednej blachy z powierzchnią drugiej, z każdej strony. Jeśli blacha jest na wymiar wygięta w strefie zakładki tak, że założone na siebie blachy mają jedną stronę o równej powierzchni, to wtedy takie połączenie nazywamy połączeniem na zakładkę z felcem.

Czy lepiej spawać na zakładkę?

Połączenie na zakładkę jest może mniej estetyczne, ale jest wytrzymałe. Za grubość obliczeniową spoiny czołowej w połączeniach stykowych bierze się 1 g (grubość łączonych przedmiotów), podczas gdy w połączeniach zakładkowych jest to mniej więcej 0,7g (0,7 grubości łączonych przedmiotów).

Wybierz profesjonalne usługi spawalnicze

Nasi fachowcy spawają od wielu lat przy użyciu rozmaitych metod, na przykład robią to metodą MIG/MAG. Jako producent konstrukcji z doświadczoną załogą i dobrym sprzętem, nie boimy się podjąć żadnego zlecenia małej i średniej wielkości. Warszawa i mazowieckie to nasz dom, ale dojeżdżamy na miejsce zlecenia w obszarze całej Polski.

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania na zakładkę!

Jeśli chcą Państwo zamówić usługę spawania na zakładkę w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!