Antresole Stalowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz antresoli stalowej? Do sypialni, salonu, magazynu? A może konstrukcji nośnej pod antresolę? Zleć produkcję w naszej pracowni. Budujemy antresole od lat. Działamy w hali pod Warszawą. Dostarczamy i montujemy antresole na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa chwilowo niedostępna
Ze względu na realizację długoterminowego kontraktu. Przepraszamy.

Antresole Stalowe Na Zamówienie
4.4/5 - (32 votes)

Antresola to w wolnym tłumaczeniu półpiętro. To wydzielona część mieszkania (najczęściej danego pokoju), zgodnie z prawem budowlanym mniejsza niż powierzchnia całego pomieszczenia. Antresole na wymiar pozwalają na uzyskanie interesujących efektów wizualnych i lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Wykonujemy antresole stalowe zarówno dla przemysłu, jak i do mieszkań prywatnych. Gwarantujemy terminową i solidną realizację zleconego projektu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Wykonamy Dla Państwa:

Antresole stalowe

Antresole można wykonywać z różnych materiałów. My specjalizujemy się w budowie antresoli z profili stalowych.

Chociaż antresole wykonane w całości ze stali kojarzą się przede wszystkim z walorami użytkowymi cenionymi w miejscach pracy, to wyrafinowane kształtowanie stali, lub wykończenie jej innego rodzaju materiałem (drewnem, szkłem) pozwala na uzyskanie zadowalających efektów wizualnych również dla antresol stalowych przeznaczonych do domu.

Antresole magazynowe

Pomosty magazynowe to prosty sposób na uzyskanie dodatkowej przestrzeni składowej w halach przemysłowych. Jako doświadczony producent konstrukcji ze stali postawimy na zamówienie antresole magazynowe o wysokiej nośnośni.

Dzięki doświadczonej załodze oraz modularnej konstrukcji montaż takiego produktu nie zajmuje nam wiele czasu. Oferujemy wiele specjalnych elementów związanych z załadunkiem, transportem pionowym, otworami na oświetlenie, kanały i inne instalacje, które będą odpowiednie dla specyficznych potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Antresole sypialne

Sypialnia na atresoli świetnie sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach. Przestrzeń sypialna uzyskana tym sposobem jest bardzo przytulna. Co ważniejsze pozwala na znaczną oszczędność miejsca. Praktycznie pozwala to na uzyskanie dodatkowego pokoju!

Antresola do spania nie wymaga wiele miejsca, może być to nawet mniej niż 150 cm od sufitu. Takie struktury nierzadko wykonuje się na konstrukcji z profili stalowych lub aluminiowych. Nasi eksperci ekspresowo wykonają tego typu usługę.

Antesole do salonu

Atresola w wysokim salonie oznacza dodatkową przestrzeń. Można na niej urządzić schowek, biuro lub sypialnię.

Antresola w pokoju a szczególnie w naprawdę dużych salonach stwarza niesamowite możliwości aranżacyjne. Poprowadź ją wokół ścian, by uzyskać efekt przypominający rzymskie atrium. Solidna, minimalistyczna konstrukcja nośna dużych antresol jest do uzyskania dzięki wytrzymałym i lekkim metalom: stali i aluminium.

Antresole metalowe do salonu nie stanowią dla nas problemu. Sprawnie i na wymiar zrealizujemy każde zamówienie.

Antesole bez słupów

Czasami nie można postawić słupów, lub postawienie ich zniweczyłoby delikatną wizję artystyczną. Jak wtedy zamontować antresolę metalową? Otóż można przytwierdzić ją do belek, bądź konstrukcji ścian lub stropu.

Jeśli nie ma belek, a antresola na wymiar w zamyśle miałaby wisieć przykotwiona do stropu, nawet przez ten strop przechodząc, zachęcamy do skonsultowania takiego rozwiązania z konstruktorem budowlanym. Budowa antresoli na wymiar to coś, w czym mamy duże doświadczenie, lecz nie zajmujemy się ich projektowaniem.

Konstrukcje stalowe pod antresole

Dlaczego stal jest dobrym materiałem pod kontstrukcje pod antresole? Jest niedroga, wytrzymała, zajmuje niewiele miejsca, a ponadto występuje też w wersjach ozdobnych, których nie powstydzą się nowoczesne domostwa.

Tak solidną konstrukcję można wykończyć płytami drewnianymi, zbrojonym szkłem i innymi ozdobnymi materiałami.

Antresole do loftów

Loft to mieszkanie urządzone w byłych pomieszczeniach przemysłowych – magazynach, fabrykach, browarach, halach, itp. Cechą charakterystyczną są wysokie stropy.

Antresole do loftów umożliwiają wykorzystanie tej przestrzeni w sposób nawiązujący do industrialnego stylu pomieszczenia. Stalową konstrukcję antresoli zastosuj szczególnie wtedy, gdy w pokoju widoczne są pozostałe z czasów przemysłu metalowe aplikacje.

Antresole Warszawa

Z całym profesjonalizmem wykonamy na zamówienie antresole stalowe. Warszawa to główne, lecz nie jedyne miejsce wykonywania naszej działalności, bowiem obsługujemy całą Polskę. Antresole Warszawa – zamów teraz.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie antresoli na konstrukcji stalowej!

Jeśli chcą Państwo zamówić budowę antresoli w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!