Meble Metalowe – Produkcja Na Zamówienie

Potrzebujesz mebli metalowych? Ze stali, aluminium, do domu lub ogrodu? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu do Klienta.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Meble z metalu na zamówienie
4.3/5 - (15 votes)

Dlaczego metal jest dobrym materiałem na meble? Ponieważ jest jednorodny, niezwykle wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia. Mieszkania w stylu industrialnym i rustykalnym, które powstają przy przekształcaniu starych fabryk w budynki do zamieszkania, wręcz błagają o meble z metalu.

Spawane meble metalowe wykonane przez doświadczonych pracowników naszej firmy są trwałe i spełniają wymagania estetyczne. Produkcja takich elementów ma miejsce w naszej siedzibie pod miastem Warszawa.

Marzą Ci się niezawodne meble metalowe? Producent z doświadczeniem to właśnie my! Wykonamy na zamówienie wszelkiego rodzaju stoliki, szafki, stojaki i inne meble metalowe na wymiar. Zamów wycenę już dziś!

Meble metalowe ze stali

Stal jest najważniejszym tworzywem metalicznym zarówno w przemyśle, jak i warsztacie domowym. Rozmaite meble z profili stalowych wytwarza się z odmiennych gatunków stali, jednak na tak podstawowe zastosowania jak półki stalowe, meble rurowe, stoły stalowe, krzesła stalowe, ramy łóżek, regały magazynowe i podobne produkty, często wykorzystuje się stale zwykłej jakości, która są tanie i pomimo tego bardzo wytrzymałe. Właściwe pospawanie i zabezpieczenie stali gwarantuje wieloletnią trwałość konstrukcji. Można też użyć gatunków nierdzerwnych.

Meble metalowe z aluminium

Aluminium to metal lekki, wytrzymały i o pięknej, połyskującej, srebrzystej barwie. Nic dziwnego, że ramy luster, aluminiowe stoliki, szafy metalowe na wymiar i stojaki są coraz bardziej popularne. Ten szlachetny materiał ładnie komponuje się z drewnianymi wykończeniami. Jest on przy swojej lekkości bardzo wytrzymały, a balustrady z niego wykonane są zarówno trwałe, jak i zadowalające estetycznie.

Alumium jest ze względu na swoją plastyczność najłatwiej obrabialnym metalem. Natomiast bardzo nie lubi być łączone śrubami ze stali, a spawanie go to prawdziwa sztuka! Ale nasi specjaliści od spawania aluminium potrafią z niezwykłą elegancją łączyć elementy wykonane z tego wdzięcznego materiału. Aluminium wystawione na działanie powietrza pokrywa się warstwą tlenków, które chronią przed korozją.

Meble metalowe do ogrodu

Wystawione na działanie żywiołów, odpowiednio zabezpieczone meble metalowe do ogrodu zwykle lepiej je znoszą niż ich drewniani odpowiednicy. Z tego materiału można wykonać też umilające spędzanie czasu na powietrzu zadaszenia i podesty pod taras.

Meble metalowe do domu

Metalowe antresole, ścianki działowe, meble we wnęki drzwiowe i łóżka metalowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Meble metalowe na wymiar do pokoju szczególnie dobrze komponują się z wnętrzami w stylu rustykalnym i industrialnym. Chętnie wykonamy też meble spawane z elementami szklanymi i drewnianymi oraz wykonane na zamówienie artystyczne pochwyty na ściany.

Jako zespół doświadczonych fachowców i wieloletni producent konstrukcji metalowych, z przyjemnością wytworzymy dla Państwa dobre i trwałe meble z metalu na zamówienie. Warszawa to centrum naszej działalności, ale realizujemy też projekty na zamówienie w całej Polsce, czy to dolnośląskie, czy też mazowieckie. Jesteśmy specjalistami i pracujemy tylko w metalu. Oznacza to, że profesjonalnie wykonamy ramy spawane, metalowe meble, konstrukcje wsporcze antresoli, ale nie zajmujemy się montażem elementów z innych materiałów: drewna, szkła itp.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie mebli metalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie mebli metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!