Spawanie Warszawa – Usługi Spawalnicze

Potrzebujesz usługi spawalniczej? Zleć to zadanie naszym specjalistom. Skontaktuj się, by przesłać nam projekt, który zrealizujemy w pracowni pod Warszawą lub zamów usługę z dojazdem we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Pracujemy nie tylko w zakładzie
4.3/5 - (22 votes)

Gdzie nasz zakład wykonuje prace spawalnicze? Odpowiedź brzmi: tam, gdzie jest to najlepsze dla klienta. Często korzystne jest wykonanie odpowiedniej konstrucji na podstawie dostarczonego projektu w naszej pracowni pod Warszawą i następnie dostarczenie jej na miejsce przeznaczenia. Często jednak praktyczne jest spawanie u klienta. W sytuacjach kryzysowych na ratunek przyjedzie nasze pogotowie spawalnicze. Jak to działa?

Pracujemy nie tylko w zakładzie. Zleć nam złożenie konstrukcji na swoim terenie! Jeśli puścił spaw lub doszło do poważnej awarii, koniecznie do nas zadzwoń, pomożemy najszybciej, jak to tylko możliwe.

Usługi spawalnicze Warszawa – z dojazdem do Klienta

Praca na miejscu u klienta to niezwykle ważna gałąź naszej działalności. Nasze usługi spawalnicze obejmują przede wszystkim Warszawę i województwo Mazowieckie, ale jesteśmy w stanie i dojeżdżamy do klienta na terenie całej Polski.

Jako doświadczony zakład spawalniczy, bez problemu wykonamy na wymiar zlecenia mniejszego gabarytu w miejscu wskazanym przez klienta. Takie prace zwykle można zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem.

spawanie w Warszawie, usługi spawalnicze w całej Polsce - zapewniamy własny transport

Posiadamy własną flotę pojazdów która pozwala nam dojeżdżać do Klientów z całej Polski.

Czasami sytuacja wymaga jednak natychmiastowego działania. Wyłamana krata antywłamaniowa, pęknięta rura, urwany zawias w drzwiach garażowych i podobne, wyjątkowe sytuacje to zadanie dla naszego pogotowia. Oferujemy szybkie spawanie awaryjne, które rozwiąże tego typu palące problemy. Dzwoń do nas od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Prace spawalnicze obejmują wszelkie metale, na przykład stal, aluminium.

Wykonamy dla Państwa naprawy spawalnicze:

  • spawanie zawiasów do drzwi, bramy, futryny
  • spawanie drzwi
  • spawanie bram
  • spawanie furtek
  • spawanie wyłamanej kraty
  • spawanie elementów maszyn
  • dowolne prace spawalnicze na zamówienie

Usługi spawalnicze Warszawa obejmują wszystkie dzielnice – Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Obsługujemy również wszystkie okoliczne miejscowości, np. Radzymin, Wołomin, Zielonka, Legionowo, Łomianki, Tłuszcz, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Józefów, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Nowy Dwór Mazowiecki i inne.

Spawanie Warszawa – w naszej pracowni

Produkcja konstrukcji stalowych w naszym dobrze wyposażonym zakładzie to coś, co robimy najlepiej. Spawanie Warszawa jak i pozostałe usługi wykonujemy dzięki temu bardzo sprawnie – to tutaj tworzymy na zamówienie wszelkiego rodzaju struktury – złożone, jak i proste; dużego, jak i małego kalibru.

Jako doświadczona firma spawalnicza korzystamy z wysokiej jakości oprzyrządowania. Nasi doświadczeni, certyfikowani fachowcy w otoczeniu znajomego parku maszynowego są w stanie dokładnie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Spawanie stali – metody łączenia

Spawanie nierdzewki migomatem

MIG to najszybsza metoda spawania. Można nią spawać nawet grube stale, właściwie nie ma ograniczenia co do grubości. Można tą metodą spawać również w pionie.

Spawanie nierdzewki tigiem

Tig to metoda, która idealnie nadaje się do spawania detali oraz cienkich blach. Ze szlachetnej stali nierdzewnej wykonuje się złożone elementy maszyn. Spawanie stali nierdzewnej tig-iem wymaga użycia obu rąk.

Przy użyciu tej metody można też wykonać spawanie stali c45, z której są często wykonywane wrzeciona, koła zębate, piasty itp. Spawanie na zamówienie tak odpowiedzialnych elementów nie jest tanie, ale daleko tańsze, niż zakup nowych.

Pieczołowicie pospawamy cienkie detale, również ze stali hartowanej.

Spawanie elektrodą otuloną

Wymaga najmniej sprzętu oraz wykorzystuje zaledwie jedną rękę. Sprawia to, że to idealna metoda na spawanie stali nierdzewnej w miejscach trudnodostępnych oraz na spawanie z dojazdem do klienta. Wielokrotnie napawając można łączyć nawet bardzo grubą stal.

Spawanie nierdzewki tą metodą wymaga wiedzy i pewnej ręki. Inne elektrody stosowane są do spawania pionowego, a inne do poziomego. Istnieją też specjalne elektrody otulone do spawania stali nierdzewnej z czarną. Jeśli masz taką potrzebę, chętnie wykonamy taką pracę.

Galeria realizacji

Usługi spawalnicze – zapraszamy do współpracy

Nasz zespół przez wiele lat zbierał doświadczenie w obróbce metali. Warszawa to miejsce, z którym ściśle związani jesteśmy już od samego początu. Skontaktuj się z nami, by na spokojnie przesłać nam projekt lub zamówić usługę z dojazdem. Zapraszamy do kontaktu!