Konstrukcje Stalowe – Warszawa i Cała Polska

Jesteśmy producentem wszelkiego rodzaju spawanych konstrukcji stalowych i metalowych. Dostosowujemy zamówienie do indywidualnych wymagań Inwestora. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Konstrukcje Stalowe Na Zamówienie
Konstrukcje Stalowe
4.8/5 z 5 ocen

Jesteśmy firmą budującą konstrukcje stalowe o różnorodnym przeznaczeniu. Budujemy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, co sprawia, że nasze konstrukcje nie wymagają dużej liczby podpór.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji każdego projektu – począwszy od fazy koncepcyjnej przez jego wykonanie. Dobieramy odpowiednie rozwiązanie konstrukcyjne i ściśle współpracujemy z inwestorem, aby spełnić jego potrzeby i oczekiwania.

W naszych projektach staramy się maksymalnie zoptymalizować konstrukcję, co pozwala na obniżenie kosztów inwestycyjnych. Wykonując swoją pracę stawiamy na jakość, trwałość, i przede wszystkim zadowolenie klienta.

Budujemy Konstrukcje Według Projektu

Jako wytwórnia konstrukcji stalowych pracujemy w oparciu o wcześniej przygotowany projekt. Jego koncepcję ustalamy wraz z inwestorem. Cenimy sobie dobrą współpracę, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie, które pozwolą nam wspólnie osiągnąć najlepszy i zgodny z oczekiwaniami efekt.

Wykorzystywane przez nas w procesie produkcji konstrukcji stalowych technologie są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Dzięki temu możemy tworzyć większe powierzchniowo konstrukcje, przy braku ograniczenia ich przestrzeni użytkowej.

W naszych projektach ograniczamy liczbę podpór (z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa), co sprawia, że konstrukcja prezentuje się znacznie bardziej estetycznie i nowocześnie.

Projektując konstrukcje stalowe, posługujemy się zaawansowanymi symulacjami, które pozwalają nam dokładnie określić ostateczny wygląd konstrukcji, a jednocześnie sprawić, aby była ona maksymalnie bezpieczna. Staranne obliczenia, które wykonujemy przed podjęciem prac, są gwarantem stabilności i trwałości konstrukcji przez długi czas.

Produkujemy konstrukcje stalowe, które są zgodne z oczekiwaniami inwestora, zarówno pod względem ekonomicznym, estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Wykonujemy:

 • Konstrukcje stalowe wiat
 • Konstrukcje stalowe pawilonów
 • Konstrukcje stalowe tablic
 • Konstrukcje stalowe pod billboardy
 • Konstrukcje stalowe totemów
 • Konstrukcje stalowe schodów
 • Konstrukcje stalowe podestów
 • Konstrukcje stalowe ogrodzeń
 • Konstrukcje stalowe bram
 • Konstrukcje stalowe barierek
 • Konstrukcje stalowe klimatyzatorów
 • Konstrukcje stalowe placów zabaw
 • i dowolne inne na zamówienie

Dlaczego konstrukcje stalowe?

Stal jest materiałem, który cechuje się bardzo dużą wytrzymałością. Jest chętnie wykorzystywane w budownictwie ze względu na swoje optymalne właściwości mechaniczne.

Tworzywo to ma jednorodną strukturę, co sprawia, że jest odporne na zgniatanie, zginanie, ściskanie, czy rozciąganie. Jednorodność materiału umożliwia dokonywanie precyzyjnych obliczeń w fazie projektowej i tworzeniu bezpiecznych konstrukcji.

Stal to materiał, który nie wychodzi z mody. Daje również szerokie możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie bryły obiektu.

Konstrukcje stalowe można wykorzystywać zarówno przy tworzeniu projektów reprezentacyjnych, jak i dla typowego użytku przemysłowego – hale produkcyjne, magazyny, centra sportowe, salony samochodowe i serwisowe, i wiele innych.

Praca nad wykonaniem trwałej konstrukcji stalowej zaczyna się już w fazie koncepcyjnej. Dzięki dokładności, a także dbałości o każdą składową procesu powstania konstrukcji stalowej, inwestorzy otrzymują konstrukcje przemyślane, solidne i cechujące się wysoką estetyką.

Zalety konstrukcji stalowych:

 • Wytrzymałość na rozciąganie, ściskanie, zginanie, ścinanie,
 • Ekonomiczność
 • Jednorodność struktury
 • Niezmienne właściwości mechaniczne – nawet po upływie długiego czasu
 • Możliwość bardzo dokładnego obliczania i wykorzystania konstrukcji
 • Niezawodność pracy
 • Niewielka masa konstrukcji
 • Szybkie tempo budowy (niezależne od warunków atmosferycznych i pory roku)
 • Możliwość łatwego przerobienia konstrukcji
 • Łatwa rozbiórka konstrukcji (w przypadku zakończenia jej eksploatacji)
 • Możliwość zastosowania elementów z rozbiórki ponownie

Nasz Proces Produkcji

Cały proces produkcji nadzorujemy osobiście. Dzięki czemu inwestor może być pewny, że prace przy budowie konstrukcji prebiegać będą sprawnie i zawsze na czas.

Niezwykle ważna jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas konstrukcje były zgodne z oczekiwaniami inwestora.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo wykonywanych przez nas konstrukcji. Wykonujemy dokładne obliczenia i symulacje, które pozwalają nam ocenić przydatność użytkową konstrukcji i upewnić się, że jest ona zgodna z potrzebami inwestora.

1) KONCEPCJA

Pierwszym etapem dla budowy konstrukcji stalowej jest etap planowania i ustalania koncepcji. Na tym etapie szczególnie cenne są dla nas sugestie inwestora, które pozwalają nam lepiej poznać jego oczekiwania.

2) PROJEKTOWANIE

Przy współpracy z biurem projektowym skupiamy się na przygotowaniu całościowego projektu, który będzie zgodny z prawem budowlanym oraz potrzebami naszego klienta.

3) KONSTRUKCJA

Wybierając odpowiedni rodzaj konstrukcji optymalizujemy koszty całej inwestycji.

4) AKCESORIA

Dokładamy starań, aby elementy wyposażenie obiektu były spójne z wizją estetyczną inwestora, a także zapewniły odpowiednią funkcjonalność i bezpieczeństwo konstrukcji.

5) NADZÓR

Nadzorujemy cały proces budowy konstrukcji. W trosce o precyzję wykonania, a także bezpieczeństwo.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie konstrukcji stalowej!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji stalowej w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!