Regały Metalowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz regału metalowego? Do domu, magazynu, warsztatu? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu do Klienta.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Regały metalowe
Regały Metalowe
5/5 z 2 ocen

Regały stalowe to niezwykle wytrzymałe i praktyczne struktury, umożliwiające maksymalne zagospodarowanie kubatry pomieszczenia pod przestrzeń magazynową. Szkielet regałów to wysoce wytrzymała konstrukcja, która powinna być wykonana przez zawodowców.

Zrealizujemy projekty na regały magazynowe i regały warsztatowe dla Państwa przedsiębiorstwa. Dobrze znamy oczekiwania klienta biznesowego, jako że sami poważnie podchodzimy do biznesu. Zamów u nas wycenę już dziś!

Regały magazynowe

Dobry magazyn musi być w stanie pomieścić maksymalnie dużo rzeczy w jak najmniejszej przestrzeni i z jak najlepszym dostępem. Cechująca się dużą wytrzymałością na rozciąganie stal jest stąd idealnym materiałem na półki i regały magazynowe.

Jako doświadczony producent konstrukcji z profili, jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie solidne regały magazynowe ze stali, które spełnią Państwa potrzeby.

Wysokie, pnące się na wiele pięter do góry regały przemysłowe to dzieło stanowiące powód do dumy dla swych konstruktorów. Nasi specjaliści mają za sobą wiele lat doświadczenia w pracy w metalu.

Regały warsztatowe

W każdym warsztacie potrzebne jest miejsce odkładcze na narzędzia, materiały, elementy złączne i części zamienne. Dobrą i łatwo dostępną przestrzeń magazynową tworzą warsztatowe regały stalowe. Podczas gdy te w sklepach zwykle mają swoje określone wymiary, możemy przygotować dla Państwa regał o precyzyjnie określonych wymiarach.

Nieduże, solidne, przestronne, łatwe do czyszczenia, odporne na uderzenia i o dużym udźwigu – takie cechy według nas powinny mieć idealne regały warsztatowe. Regały stalowe spełniają wszystkie te wymagania. Jako że spawanie profili to nasza specjalność, bez problemu wykonamy na wymiar wysokiej jakości regały dla Państwa warsztatu.

Głównym miejscem wykonywania naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy dojechali na miejsce zlecenia w lokalizacje rozsiane po całej Polsce.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie regałów metalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie regałów metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!