Regały Metalowe Na Wymiar – Na Zamówienie

Potrzebny regał metalowy na wymiar? Regał industrialny? Do domu, magazynu, warsztatu? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Regały metalowe
4/5 - (20 votes)

Regały stalowe to niezwykle wytrzymałe i praktyczne struktury, umożliwiające maksymalne zagospodarowanie kubatry pomieszczenia pod przestrzeń magazynową. Szkielet regałów to wysoce wytrzymała konstrukcja, która powinna być wykonana przez zawodowców.

Zrealizujemy projekty na regały magazynowe i regały warsztatowe dla Państwa przedsiębiorstwa. Dobrze znamy oczekiwania klienta biznesowego, jako że sami poważnie podchodzimy do biznesu. Zamów u nas wycenę już dziś!

Regały magazynowe

Dobry magazyn musi być w stanie pomieścić maksymalnie dużo rzeczy w jak najmniejszej przestrzeni i z jak najlepszym dostępem. Cechująca się dużą wytrzymałością na rozciąganie stal jest stąd idealnym materiałem na półki i regały magazynowe.

Jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie solidne regały z profili stalowych, które spełnią Państwa potrzeby.

Wysokie, pnące się na wiele pięter do góry regały przemysłowe to dzieło stanowiące powód do dumy dla swych konstruktorów. Nasi specjaliści mają za sobą wiele lat doświadczenia w pracy w metalu.

Regały warsztatowe

W każdym warsztacie potrzebne jest miejsce odkładcze na narzędzia, materiały, elementy złączne i części zamienne. Dobrą i łatwo dostępną przestrzeń magazynową tworzą warsztatowe regały stalowe. Podczas gdy te w sklepach zwykle mają swoje określone wymiary, możemy przygotować dla Państwa regał o precyzyjnie określonych wymiarach.

Nieduże, solidne, przestronne, łatwe do czyszczenia, odporne na uderzenia i o dużym udźwigu – takie cechy według nas powinny mieć idealne regały warsztatowe. Regały stalowe spełniają wszystkie te wymagania. Jako producent regałów metalowych bez problemu wykonamy wysokiej jakości regały metalowe na wymiar dla Państwa warsztatu.

Głównym miejscem wykonywania naszej działalności jest Warszawa i województwo mazowieckie, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy dojechali na miejsce zlecenia w lokalizacje rozsiane po całej Polsce.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie regałów metalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie regałów metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!