Produkcja Ram Stalowych – Warszawa i Cała Polska

Potrzebna Ci rama metalowa? Do mebli, lustra, łóżka, stołu, obrazu? A może rama stalowa pod wentylatory, do więźby dachowej lub o innym przeznaczeniu? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy indywidualne projekty. Działamy pod Warszawą i w Całej Polsce.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Spawanie Ram Stalowych Na Zamówienie
Ramy Stalowe
5/5 z 3 ocen

Jako bogaty w doświadczenie zakład konstrukcji metalowych wykonamy na zamówienie wszelkie ramy metalowe. Czym ogólnie są ramy? Jakie są ich zastosowania? Dlaczego warto zawiązać z nami współpracę?

Wykonamy ramy stalowe na zamówienie w dowolnej zadanej projektem formie. Bardzo cenimy kontakt z klientem, stąd chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zamów wycenę już dziś!

Czym są ramy metalowe

Ramy to układy prętów sztywno połączone ze sobą końcami. W budowlance ramownica to ustrój konstrukcyjny składający się ze słupów, rygli i ewentualnie zastrzałów tworzących układ płaski geometrycznie niezmienny, połączony na sztywno bądź w części przegubowy. Ramy mogą być jedno- lub wielo przęsłowe, jedno- lub wielokondygnacyjne i płaskie lub przestrzenne.

Ramy stalowe pod wentylatory

Małe klimatyzatory okienne montowane celem polepszenia warunków pracy w biurach to powoli standardowe wyposażenie każdej szanującej się firmy. Jako doświadczony producent konstrukcji możemy wykonać niestandardowy stelaż pod wentylator lub zamontować standardowy.

Duże budynki potrzebują dużej instalacji wentylacyjno – klimatyzacyjnej, która zwykle stawiana jest na dachu. Rama metalowa w dachu to lekka i łatwo montowalna podstawa pod tego typu instalacje.

Ramy stalowe do stołu

Wykonywanie ram pod stół z zamkniętych profili stalowych jest szczególnie celowe w przypadku budowy stołu, który wymaga szczególnie solidnej i mocnej konstrukcji, na przykład w warsztacie lub magazynie. Budowa ram z materiału nie podzielonego na odpowiednie części wymaga umiejętności posługiwania się aparatem do spawania, a spawanie ramy z profili to nasza standardowa usługa.

Oprócz względów wytrzymałościowych można też mieć na względzie te estetyczne. Nowoczesne budownictwo wykorzystuje czasem stal lub aluminium do stworzenia mebli. Elegancka stalowa bądź aluminiowa rama pod stolik to dobry pomysł dla awangardowej aranżacji wnętrza. Oczywiście istniejące w takim stelażu spawy muszą być najwyższej jakości. Nasi doświadczeni spawacze potrafią z tego rzemiosła uczynić sztukę.

Ramy stalowe do drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne w domu coraz bardziej zyskują na popularności. Skrzydła przesuwne poruszające się wdłuż ściany to znaczna oszczędność miejsca. Zwyczajne drzwi przesuwne poruszają się na szynie, która stara się nie rzucać zbytnio w oczy. Co innego we wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym bądź industrialnym. Skrzydła przesuwne w takim wypadku jeżdżą po ramie z prostych profili, nawiązującej stylem do rozwiązań przemysłowych. Zachęcamy do poszukania inspiracji i do zatrudnienia zawodowców do zamontowania ramy do drzwi.

Ramy stalowe do bramy

Wrota przesuwne do bramy to pionowa ruchoma przegroda wraz z konstrukcją niezbędną do jej przymocowania. Wrota przesuwne to bardzo praktyczne rozwiązanie stosowane przede wszystkim do hal i w miejscach pracy. Solidne i ciężkie, muszą przemieszczać się na równie mocno zamontowanej i nośnej ramie. Konstrukcja ramy stalowej pod takie wrota to zadanie dla fachowców, a takimi jesteśmy my.

Ramy stalowe – więźba dachowa

Więźba dachowa do konstrukcja dachu, której głównym elementem jest wiązar. Tradycyjna więźba dachowa domów rodzinnych wykonywana jest z drewna, jednak od pewnego czasu coraz częściej używa się w tym celu stali, najczęściej w formie stalowych wiązarów – półfabrykantów. Używane do ich wznoszenia ramy stalowe ocynkowane są odporne na działania atmosferyczne. Ponadto konstrukcja stalowa jest lżejsza od drewnianej o porównywalnej nośności. Stąd może to być jedyna opcja przy remontowaniu starych domostw.

Przede wszystkim jednak stal wykorzystywana jest do budowy konstrukcji stalowych wiat oraz szkieletów hal. Wtedy przy użyciu dźwigów oraz gotowych kratownic, których źródłem jest współpracująca z nami hurtownia, można postawić dach w naprawdę krótkim czasie.

Ramy metalowe do mebli

Ramy stalowe świetnie nadają się na stelaż konstrukcyjny rozmaitych mebli. Szklane ściany oprawione w metalowe ramy są niezwykle zadowalające estetycznie, szczególnie we wnętrzach urządzonych w stylu lofty.

Ramy metalowe do lustra

Jeśli chodzi o ramy na lustra, wartym uwagi metalem jest niezwykle ozdobne aluminium. Srebrzysty kolor, wyraźny połysk oraz niewielka waga sprawiają, że takie ramy są nie tylko użyteczne, ale też ładne. Zwyczajna kolorystyka łazienek również sprawia, że alumiowe aplikacje, na przykład dzielące łazienkę na części aluminiowo-szklane ściany ażurowe(https://konstrukcjewarszawa.pl/sciany-metalowe/) są tam bardzo na miejscu.

Ponieważ niezwykle ważne jest, by połączenia spawane elementów aluminiowych w czymś tak widocznym jak rama do lustra były najwyższej jakości, z przyjemnością informujemy, że posiadamy kadrę wyśmienitych fachowców. Spawanie metodą TIG aluminium nie nastręcza im trudności i gwarantujemy, że spawy będą tak równe, jak to tylko możliwe. Łączenie niektórych profili aluminiowych z drugiej strony wcale nie wymaga spawania.

Ramy metalowe do obrazów

W ramach naszej działalności wykonujemy także ramy metalowe do obrazów na wymiar. Również tutaj pierwsze skrzypce gra aluminium jako metal o wysokiej jakości ozdobnej. Dostarczymy dla Państwa eleganckie ramy, które jeszcze uświetnią obraz weń oprawiony. Produkcja takich detali to żaden problem dla naszych zawodowców.

Naszą działalność wykonujemy przede wszystkim w stolicy i okolicach. Warszawa to miasto, które znamy na wskroś i z którym jesteśmy bardzo mocno związani. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego miasta, województwo mazowieckie też nie stanowi dla nas ostatecznej granicy. Realizujemy projekty w różnych miejscach Polski. Jeśli jest potrzeba, wykonujemy także prace spawalnicze u klienta.

Wybierz nas i trwałe ramy stalowe na wymiar

Produkcja konstrukcji na wymiar i praca w metalu to nasz fach. Żadne spawanie ramy stalowej nie stanowi dla nas wyzwania. Cieszymy się dobrą współpracą z wieloma długoletnimi klientami. Wykonujemy przede wszystkim projekty mniejszego i średniego gabarytu.

Warszawa to główne miejsce wykonywania naszego fachu. Jesteśmy bardzo związani ze stolicą. Razem z nią rozwijała się nasza działalność. Pracujemy jednak w całej Polsce. Czy to mazowieckie, czy to lubuskie – dojedziemy wszędzie, by wykonać zadaną pracę. Zachęcamy do składania zamówień i do samodzielnego sprawdzenia jakości naszych usług!

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania ram stalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić spawane ramy stalowe w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!