Konstrukcje Reklamowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz konstrukcji reklamowej? Wolnostojącej pod pylon, billboard, a może konstrukcje pod reklamę wielkoformatową? Wykonamy ją dla Ciebie. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Konstrukcje Reklamowe Na Zamówienie
Konstrukcje Reklamowe
5/5 z 9 ocen

Stare przysłowie głosi „reklama dźwignią handlu”. Jego prawdziwości trudno zaprzeczyć. Jak klienci mają znaleźć Twój biznes, jeśli nie będzie on widoczny? Prosty sposób na atrakcyjne rozreklamowanie swojej działalności to wolnostojąca reklama na konstrukcji.

Dobre i widoczne jej ulokowanie sprawia, że zainteresowani ludzie dostrzegą usługi oferowane przez Twój biznes. Im większa reklama tym lepiej ją widać. Za skuteczność odpowiada przede wszystkim właściwe jej umiejscowienie, treść i atrakcyjna szata graficzna, ale nie wolno zapomnieć o solidnym rzemiośle, który tę treść latami trzyma w górze.

Za trwałe, estetyczne i skuteczne osadzenie reklam różnego kalibru odpowiadają konstrukcje reklamowe. Wykonywane na zamówienie według artystycznych czasem wizji mogą być sztuką samą w sobie.

Jako zakład konstrukcji z własną halą produkcyjną i dużym zespołem fachowców wykonamy nawet wysokie i niestandardowe konstrukcje pod reklamy. Postępujemy według zasady „konstrukcja Twojej reklamy – naszą reklamą”.

Wykonamy na zamówienie:

Konstrukcje reklamowe wolnostojące

Pylony reklamowe, wielkoformatowe billboardy i podobne struktury to bardzo powszechnie stosowana i skuteczna forma reklamy. Konstrukcja reklamy wolnostojącej powinna być solidna, sama w sobie estetyczna i nierzucająca się w oczy.

Ze względów ekonomicznych powinna zajmować możliwie jak najmniej miejsca. Odpowiednio ogromne reklamy wolnostojące na płytach żelbetowych mogą wymagać nawet pozwolenia na budowę oraz zastosowania solidnej konstrukcji wsporczej.

Pokazuje to, że budowa konstrukcji stalowych to zadanie dla sprawdzonego producenta.

Konstrukcje reklam wielkoformatowych

Wielki format daje wielkie możliwości. Nawet postawione przy autostradzie, drodze ekspresowej lub podobnym ruchliwym miejscu przyciagają uwagę i wzbudzają świadomość marki u potencjalnego klienta. Standardowo stawiane z kratownic. Produkcja konstrukcji stalowych pod reklamy wielkoformatowe to nasz fach.

Konstrukcje tablic reklamowych

Tablice reklamowe, czy duże, czy małe, wszystkie mają za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego klienta. To wizytówka firmy. Ważne jest, by ich konstrukcja wyróżnała się odpowiednią stylistyką. Nasi pracownicy mają każdego dnia styczność z rynkiem reklamy i znają potrzeby klientów.

Konstrukcje pod banery reklamowe

Baner to zwykle reklama wydrukowana na płachcie materiału. Konstrukcja musi zapewniać wystarczającą ochronę przed wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi. Powinna też umożliwiać właściwe napięcie baneru, jako że jego odkształcenia wpływają negatywnie na wrażenia wizualne odbiorców reklamy.

Kontrukcje reklamowe stalowe

Konstrukcja stalowa reklamy to podstawowy rodzaj konstrukcji. Niezastąpiony przy naprawdę dużych strukturach oraz przy mniejszym budżecie. Konstrukcje ze stali są solidne i ekonomiczne, a wykonane przez doświadczony zespół nie będą korodować nawet po upływie wielu lat.

Konstrukcje reklamowe aluminiowe

Aluminium to stop o niezwykle dobrych właściwościach mechanicznych. Ma świetny stosunek masy własnej do wytrzymałości, przez co można z niego tworzyć wytrzymałe i lekkie struktury. Konstrukcje z aluminium są też zwykle bardzo estetyczne i niezwykle odporne na korozje, stąd często stosuje się je w przemyśle reklamowym.

Postaw na profesjonalistów!

Z dumą pokładamy wiarę w naszych ludziach. To doświadczeni fachowcy, obeznani z niestandardowymi i wysokimi konstrukcjami ze stali i aluminium. Dbamy też o szkolenie nowych pracowników. Dzięki właściwym kadrom realizujemy zlecenia w zadanym czasie.

Zdajemy sobie sprawę, że do reklamy potrzebne jest inne podejście, niż do innych konstrukcji. Muszą być nienaganne, świadczą bowiem o przedsiębiorstwie.

Jako hurtownia materiałów konstrukcyjnych pod miastem Warszawa mamy odpowiednie zaplecze do urzeczywistnienia nawet najbardziej śmiałych projektów na konstrukcje reklamowe.

Warszawa to centrum naszej działalności, lecz działamy też poza stolicą, właściwie w całej Polsce. Wykonamy na wymiar każdy projekt, ale sami nie zajmujemy się projektowaniem.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie konstrukcji reklamowej!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji reklamowej w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!