Konstrukcje Reklamowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz konstrukcji reklamowej? Wolnostojącej pod pylon, billboard, a może konstrukcji pod reklamę wielkoformatową? Wykonamy ją dla Ciebie. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechaćKonstrukcje Reklamowe Na Zamówienie
5/5 - (12 votes)

Stare przysłowie głosi „reklama dźwignią handlu”. Jego prawdziwości trudno zaprzeczyć. Jak klienci mają znaleźć Twój biznes, jeśli nie będzie on widoczny? Prosty sposób na atrakcyjne wypromowanie swojej działalności to wolnostojąca reklama na konstrukcji.

Dobre i widoczne jej ulokowanie sprawia, że zainteresowani ludzie dostrzegą usługi oferowane przez Twój biznes. Im większa reklama tym lepiej ją widać. Za skuteczność odpowiada przede wszystkim właściwe jej umiejscowienie, treść i atrakcyjna szata graficzna, ale nie wolno zapomnieć o solidnym rzemiośle, który tę treść latami trzyma w górze.

Za trwałe, estetyczne i skuteczne osadzenie billboardów czy tablic różnego kalibru odpowiadają konstrukcje reklamowe. Wykonywane na zamówienie według artystycznych czasem wizji mogą być sztuką samą w sobie.

Jako zakład konstrukcji z własną halą produkcyjną i dużym zespołem fachowców wykonamy nawet wysokie i niestandardowe konstrukcje pod reklamy. Postępujemy według zasady „konstrukcja Twojej reklamy – naszą reklamą”.

Wykonamy na zamówienie konstrukcje:

Wolnostojące

Pylony, wielkoformatowe billboardy i podobne struktury to bardzo powszechnie stosowana i skuteczna forma reklamy. Konstrukcja reklamy wolnostojącej powinna być solidna, sama w sobie estetyczna i nierzucająca się w oczy.

Ze względów ekonomicznych powinna zajmować możliwie jak najmniej miejsca. Odpowiednio ogromne billboardy wolnostojące na płytach żelbetowych mogą wymagać nawet pozwolenia na budowę oraz zastosowania solidnej konstrukcji wsporczej.

Pokazuje to, że budowa konstrukcji to zadanie dla sprawdzonego producenta.

Wielkoformatowe

Wielki format daje wielkie możliwości. Nawet postawione przy autostradzie, drodze ekspresowej lub podobnym ruchliwym miejscu przyciagają uwagę i wzbudzają świadomość marki u potencjalnego klienta. Standardowo stawiane z kratownic.

Tablic

Tablice, czy duże, czy małe, wszystkie mają za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego klienta. To wizytówka firmy. Ważne jest, by ich konstrukcja wyróżnała się odpowiednią stylistyką. Nasi pracownicy mają każdego dnia styczność z rynkiem reklamy i znają potrzeby klientów.

Pod banery

Baner to zwykle komunikat marketingowy wydrukowany na płachcie materiału. Konstrukcja pod baner musi zapewniać wystarczającą ochronę przed wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi. Powinna też umożliwiać właściwe napięcie baneru, jako że jego odkształcenia wpływają negatywnie na wrażenia wizualne odbiorców.

Ze stali

Konstrukcja stalowa reklamy to podstawowy rodzaj konstrukcji. Niezastąpiony przy naprawdę dużych strukturach oraz przy mniejszym budżecie. Konstrukcje ze stali są solidne i ekonomiczne, a wykonane przez doświadczony zespół nie będą korodować nawet po upływie wielu lat.

Z aluminium

Aluminium to stop o niezwykle dobrych właściwościach mechanicznych. Ma świetny stosunek masy własnej do wytrzymałości, przez co można z niego tworzyć wytrzymałe i lekkie struktury. Konstrukcje z aluminium są też zwykle bardzo estetyczne i niezwykle odporne na korozje, stąd często stosuje się je w przemyśle.

Konstrukcje reklamowe – postaw na profesjonalistów

Z dumą pokładamy wiarę w naszych ludziach. To doświadczeni fachowcy, obeznani z niestandardowymi i wysokimi konstrukcjami ze stali i aluminium. Dbamy też o szkolenie nowych pracowników. Dzięki właściwym kadrom realizujemy zlecenia w zadanym czasie.

Zdajemy sobie sprawę, że do reklamy potrzebne jest inne podejście, niż do innych konstrukcji. Muszą być nienaganne, świadczą bowiem o przedsiębiorstwie.

Jako hurtownia materiałów konstrukcyjnych pod miastem Warszawa mamy odpowiednie zaplecze do urzeczywistnienia nawet najbardziej śmiałych projektów na konstrukcje reklamowe.

Warszawa to centrum naszej działalności, lecz działamy też poza stolicą, właściwie w całej Polsce. Wykonamy na wymiar każdy projekt, ale sami nie zajmujemy się projektowaniem.

Galeria realizacji

Zapraszamy do współpracy

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!