Balustrady Nierdzewne – Produkcja Na Zamówienie

Chcesz zamówić nowoczesne balustrady nierdzewne? Balkonowe, wewnętrzne, tarasowe, a może na schody? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów. Dojeżdżamy i montujemy na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Balustrady nierdzewne
Balustrady Nierdzewne
5/5 z 11 ocen

Balustrady to barierki metalowe zabezpieczające schody, tarasy, balkony i inne wysokie miejsca w budynku. Można je wykonać z drewna lub z kamienia, lecz według nas najlepszym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie są odporne na korozję balustrady ze stali nierdzewnej. Są niezwykle wytrzymałe mechaniczne, zadowalające estetycznie oraz trwałe.

Wykonamy na zamówienie balustrady nierdzewne. Zapewnimy bezpieczeństwo i dobry wygląd. Naprawimy też stare elementy balustrad nierdzewnych i przywrócimy im dawną wartość.

Zajmujemy się nie tylko nowymi projektami. Napawamy, łączymy, stabilizujemy i zabezpieczamy nadgryzione przez czas elementy balustrad – nierdzewnych, z aluminium oraz stali węglowej. Spawanie balustrad wykonanych z tych metali to żaden problem dla naszych specjalistów.

Balustrada na schody ze stali

W blokach balustrada schodowa musi być trwała i funkcjonalna. W przypadku schodów prostych mocowanie balustrady nie jest zbyt skomplikowane i można tutaj korzystać z powtarzalnych i nieskomplikowanych wzorów na wypełnienie przestrzeni między słupkami.

Baludstrady nierdzewne na schody zabiegowe nie dają takiego luksusu. Stopnie w schodach zabiegowych różnią się od siebie, więc wykonanie do nich balustrady wymaga pieczołowitości, doświadczenia i wyobraźni.

Wykonamy dla Państwa od podstaw schody stalowe, ale też naprawimy lub wymienimy balustradę na tych istniejących.

Balustrady balkonowe i balustrady tarasowe metalowe

Czy dla domu istnieje bardziej reprezentatywny detal metalowy niż balustrada balkonowa? Nowoczesne rozwiązania zakładają na przykład zamontowanie balustrady ze stali nierdzewnej. Zewnętrzne balustrady nowoczesne powinny dobrze komponować się z całą resztą budynku. Mają nie tylko być bezpieczne, ale też świadczyć o dobrym smaku właściciela mieszkania. W związku z tym wypełnienie między słupami może przybrać najróżniejsze, wyrafinowane formy, byle tylko prześwit między elementami zapewniał bezpieczeństwo dzieciom. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej, w sekcji związanej z prawem budowlanym.

Niestety czasami balustrada ulega uszkodzeniom na skutek długotrwałego użytkowania. Zapewnij sobie spokój i wynajmij nas – fachowców, którzy naprawią lub wykonają od podstaw solidne metalowe balustrady.

Sprawimy, że stare balustrady metalowe znowu będą bezpieczne!

Bezpiecznie i lekko – balustrady aluminiowe

Balustrady stalowe (inox i stal węglowa) to dobrze i trwałe rozwiązanie, lecz istnieją też inne materiały nadające się do wykorzystania na metalowe balustrady. Jednym z nich jest aluminium. To niezwykle lekki i wytrzymały konstrukcyjnie metal, który na dodatek jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne i charakteryzuje się piękną, srebrzystą barwą.

Balustrady aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie, które w szybkim tempie zdobywa popularność. Ze względu na lekkość, estetykę i odporność na korozję, aluminium to naprawdę metal konstrukcyjny XXI wieku.

Balustrady a prawo budowlane

Przepisy budowlane regulują minimalną wysokość balustrady oraz maksymalny prześwit pomiędzy elementami wypełnienia balustrady. Co powienieneś wiedzieć przed rozpoczęciem projektu?

Wyjąwszy miejsca przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością, najbardziej rygorystycznymi przepisami są te dotyczące budynków oświaty, zakładów opieki zdrowotnej oraz bloków mieszkalnych i innych budynków wielorodzinnych. Wierzch poręczy balustrady musi znajdować się co najmniej 1,1m od powierzchni, po której chodzą ludzie. Maksymalny dopuszczalny prześwit jest tutaj wyjątkowo wąski i wynosi zaledwie 12cm.

W pozostałych budynkach, na przykład biurowcach oraz w przypadku balustrady na schody zewnętrzne, minimalna wysokość wynosi również 1,1m, ale już maksymalny prześwit może wynosić 20cm.

Domki jednorodzinne i wnętrza mieszkań (czyli na przykład balustrady do schodów wewnętrznych) muszą mieć wysokość minimalną 0,9m, licząc od wierzchu poręczy. Co ciekawe, w wypadku domków jednorodzinnych i mieszkań nie reguluje się wielkości otworów i prześwitów.

Zatrudnij fachowców

Dlaczego powstała wieża Eiffla? Co ciekawe, miała ona udowodnić, że konstrukcje ze stali mogą być piękne. Podążamy dumnie za tą tradycją, wykonując z nierdzewki i innych materiałów balustrady wewnętrzne i zewnętrzne na wymiar.

Oferowane przez nas piękno nie leży w skomplikowaniu, a w dokładności wykonanej pracy.

Nasze rzemiosło do produkcja i spawanie balustrad. Warszawa to miejsce, z którym jesteśmy związani całym sercem, ale obsługujemy też całe województwo mazowieckie, a możemy wyjechać też w inne części Polski.

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania balustrady!

Jeśli chcą Państwo zamówić spawanie balustrady w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!