Balustrady Nierdzewne – Produkcja Na Zamówienie

Chcesz zamówić balustradę do domu, na inwestycję budowlaną, dla szkoły lub instytucji? Zleć nam produkcję wraz z montażem. Realizujemy zlecenia dla deweloperów, generalnych wykonawców a także osób prywatnych.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Balustrady nierdzewne Warszawa

Balustrady to barierki metalowe zabezpieczające schody, tarasy, balkony i inne wysokie miejsca w budynku.

Można je wykonać z drewna lub z kamienia, lecz według nas najlepszym rozwiązaniem w nowoczesnym budownictwie są odporne na korozję balustrady ze stali nierdzewnej. Są niezwykle wytrzymałe mechaniczne, zadowalające estetycznie oraz trwałe.

Wykonujemy i montujemy balustrady nierdzewne dla firm deweloperskich, generalnych wykonawców a także na zlecenie osób prywatnych.

Balustrady nierdzewne Warszawa – schody zewnętrzne

Balustrada na schody ze stali

W blokach balustrada schodowa musi być trwała i funkcjonalna. W przypadku schodów prostych mocowanie nie jest zbyt skomplikowane i można tutaj korzystać z powtarzalnych i nieskomplikowanych wzorów na wypełnienie przestrzeni między słupkami.

Balustrady nierdzewne na schody zabiegowe nie dają takiego luksusu. Stopnie w schodach zabiegowych różnią się od siebie, więc wykonanie do nich balustrady wymaga pieczołowitości, doświadczenia i wyobraźni.

Balustrada schodów wewnętrznych ze stali nierdzewnej i szkła

Metalowe balustrady balkonowe i tarasowe

Czy dla domu istnieje bardziej reprezentatywny detal metalowy niż balustrada balkonowa? Nowoczesne rozwiązania zakładają na przykład zamontowanie balustrady ze stali nierdzewnej.

Zewnętrzne balustrady nowoczesne powinny dobrze komponować się z całą resztą budynku. Mają nie tylko być bezpieczne, ale też świadczyć o dobrym smaku właściciela mieszkania. W związku z tym wypełnienie między słupami może przybrać najróżniejsze, wyrafinowane formy, byle tylko prześwit między elementami zapewniał bezpieczeństwo dzieciom.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej, w sekcji związanej z prawem budowlanym.

Balustrady Warszawa – balustrada tarasowa

Balustrady a prawo budowlane

Przepisy budowlane regulują minimalną wysokość balustrady oraz maksymalny prześwit pomiędzy elementami jej wypełnienia. Co powienieneś wiedzieć przed rozpoczęciem projektu?

Balustrady w budynkach oświaty, zakładów opieki, budynków wielorodzinnych

Wyjąwszy miejsca przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością, najbardziej rygorystycznymi przepisami są te dotyczące budynków oświaty, zakładów opieki zdrowotnej oraz bloków mieszkalnych i innych budynków wielorodzinnych.

Wierzch poręczy musi znajdować się co najmniej 1,1m od powierzchni, po której chodzą ludzie. Maksymalny dopuszczalny prześwit jest tutaj wyjątkowo wąski i wynosi zaledwie 12cm.

Balustrady w pozostałych budynkach

W pozostałych budynkach, na przykład biurowcach oraz w przypadku schodów zewnętrznych, minimalna wysokość wynosi również 1,1m, ale już maksymalny prześwit może wynosić 20cm.

Balustrady do wnętrza domu i mieszkania

Domki jednorodzinne i wnętrza mieszkań (czyli na przykład balustrady do schodów wewnętrznych) muszą mieć wysokość minimalną 0,9m, licząc od wierzchu poręczy. Co ciekawe, w wypadku domków jednorodzinnych i mieszkań nie reguluje się wielkości otworów i prześwitów.

Balustrady nierdzewne Warszawa – zatrudnij fachowców

Nasze rzemiosło do produkcja i montaż balustrad. Warszawa to miejsce, z którym jesteśmy związani od lat, ale obsługujemy też całe województwo mazowieckie, a możemy wyjechać i w inne części Polski.

Galeria

Zapraszamy do współpracy

Jeśli chcą Państwo zamówić balustrady z nierdzewki w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!