Spawanie Rur – Warszawa i Okolice

Chcesz zlecić spawanie rur? Wykonamy to dla Ciebie. Skontaktuj się, by przesłać nam projekt, który zrealizujemy w naszej pracowni pod Warszawą lub zamów usługę spawalniczą z dojazdem we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa Spawania Rur
5/5 - (3 votes)

Rury ze stali i metali nieżelaznych skutecznie pośredniczą w transporcie rozmaitych mediów. Szczelne połączenie poszczególnych odcinków jest sprawą kluczową, a nic tak nie łączy metalu jak spawanie.

Spawanie rur nie zawsze może odbywać się w zaciszu warsztatu. Często trzeba brodzić w wodzie, by móc pospawać element wykopany z ziemi. Nie ma tu miejsca na błąd, a najgorszym koszmarem są źle położone spawy trudnodostępnych rur, które już po kilku latach zaczynają przeciekać.

Położymy szczelne spawy łączące na wymiar odcinki rur ze stali, miedzi i aluminium. Pracę wykonujemy na miejscu wskazanym przez klienta.

Oferujemy

  • Spawanie rur CO
  • Spawanie rur stalowych, w tym nierdzewnych i rur ocynkowanych
  • Spawanie rur cienkościennych
  • Spawanie rur aluminiowych, używanych przykładowo w instalacjach wentylacyjnych
  • Spawanie rur miedzianych, stosowanych na przykład w urządzeniach klimatyzacyjnych i chłodniczych

Naprawimy uszkodzone fragmenty rur. Zamów wycenę już dziś!

Metody spawania rur

Spawanie rur elektrodą otuloną

Najlepsza metoda spawania w trudnodostępnych miejscach, dzięki czemu znajduje spore zastosowanie w reperowaniu i remontowaniu rurociągów. Spawanie rur stalowych elektrodą otuloną pozwala na ograniczenie głębokości wykopu pod rurą, co często decyduje o zastosowaniu tej techniki.

Spawanie rur MAG

Bardzo skuteczne narzędzie w rękach doświadczonego spawacza, które umożliwia szybkie spawanie rur ze stali nierdzewnej, kwasowej oraz metali nieżelaznych. Można ją stosować poza warsztatem. Jej jedynym ograniczeniem jest trudność w spawaniu migomatem rur o cienkiej ściance, poniżej 1,5mm.

Spawanie rur TIGiem

Umożliwia uzyskanie bardzo wysokiej jakości spawów, nawet gdy rura jest bardzo cienka. Stąd to polecana metoda do spawanie rur z materiałów opornych w spawaniu oraz o cienkiej ściance. Niestety metoda jest dość kłopotliwa w sytuacji, gdy usługę należałoby wykonać poza warsztatem.

Spawanie orbitalne rur

To bardzo skuteczna metoda dokładnego spawania rur. Niestety w ten sposób spawa się przede wszystkim rury w hali produkcyjnej, nie na miejscu u klienta, stąd ograniczona przydatność tej metody.

Zatrudnij fachowców

Jako doświadczony producent konstrukcji spawanych, oferujemy profesjonalne spawanie rur. Warszawa to główne miejsce wykonywania naszej działalności. Produkcja większości większych struktur odbywa się w hali produkcyjnej w miejscowości Ciemne pod Warszawą, ale rury z zasady spawamy z dojazdem do klienta, a zasięgiem obejmujemy właściwie całe województwo mazowieckie. Skontakuj się z nami za pomocą formularza, by otrzymać cennik usług.

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania rur!

Jeśli chcą Państwo zamówić spawanie rury w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!