Stoliki i Stoły Metalowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz stolika metalowego? Do domu w stylu industrialnym? A może stół do warsztatu? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w pracowni pod Warszawą z możliwością dojazdu do Klienta.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Stoliki metalowe

Stół to bardzo ważny mebel – czy to w warsztacie, czy w domu. Stal i aluminium to bardzo odpowiednie materiały do wykonania stołu, w całości lub w części konstrukcyjnej.

Wykonamy na zamówienie niezawodne stoły metalowe według podanych wymiarów. Od lat pracujemy w metalu. Doświadczenie to nasz największy atut. Realizujemy projekty złożone, jak i te całkiem proste. Sprawdź nas już dziś!

Warsztatowy stół metalowy

Każdy warsztat ma swój punkt centralny – stół. To na stole naprawia się zepsuty sprzęt, to na stole młotkiem prostuje się wypaczone elementy, to na stole wierci się otwory. Stół warsztatowy musi być więc wyjątkowo wytrzymały. Stal jest bardzo dobrym materiałem.

Stal to materiał, w którym pracujemy najwięcej. Wykonamy na zamówienie solidny stół warsztatowy, który wytrzyma wszelkie naciski i obciążenia występujące w warsztatach. Od fachowca dla fachowca.

Stoliki stalowe w stylu industrialnym

Styl industrialny powstał z potrzeby zaadoptowania starych pomieszczeń przemysłowych w mieszkalne. Wysokie sufity i duże pomieszczenia oraz szczególny wystrój wnętrza znakomicie komponują się z metalowymi meblami, w tym ze stolikami.

Stylowy stół metalowy może być wykonany z odpornych na korozję gatunków stali, tak by nie wymagał dodatkowego malowania. Poszczególne elementy mogą być skręcane lub spawane. Jakość połączeń spawanych ma ogromne znaczenie. Do tego zadania możemy z dumą polecić naszych specjalistów.

Stoliki metalowe do każdego domu

Aluminium to bardzo wdzięczny materiał, który dobrze skomponuje się praktycznie z każdym wnętrzem. Jego srebrzysta barwa oraz fakt, że jest odporny na korozję sprawia, że to niezwykle pożądany materiał na wszelkiego rodzaju meble. Aluminiow stolik z blatem szklanym lub drewnianym zadaje szyku i pasuje do praktycznie każdego rodzaju wystoju.

Jako doświadczony producent konstrukcji aluminiowych gwarantujemy, że wszelkie wykonane przez nas spawy aluminium będą najwyższej jakości. Zatrudniamy doświadczonych spawaczy, którzy celują w spawaniu nawet tak opornych metali.

Produkcja konstrukcji ze spawanych profili małego gabarytu to nasza specjalność. Wykonamy na wymiar metalowe stoliki wedle życzenia. Warszawa to miasto, z którym jesteśmy bardzo mocno związani i to tutaj wykonujemy przede wszystkim swoją działalność. Jednak zlecenia wykonujemy w zasadzie w całej Polsce – od lubuskiego, przez mazowieckie po dolnośląskie.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie stolików metalowych!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie stolików metalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!