Producent Konstrukcji Stalowych Konstrukcjewarszawa.pl

Metal naszą pasją, spawarka głównym narzędziem pracy, a konstrukcje spawane to nasz fach. Pomimo że formalnie firma powstała w 2016 roku, to jej początki sięgają roku 1990, gdy działalność rozpoczęła firma Folplex Reklama Wizualna. Po wielu latach z oddziału konstrukcji, ze względu na zdobyte szerokie doświadczenie, utworzono osobne przedsiębiorstwo. Rozwinięcie skrzydeł bardzo nam służy. Powierz nam projekt i bądź pewien fachowej realizacji.

Ludzie

Tworzymy zgraną i zespoloną wieloletnią współpracą ekipę certyfikowanych spawaczy. Rozumiemy, że konstrukcja ma nie tylko podtrzymywać, lecz sama w sobie powinna wspierać wizerunek klienta. Działamy tak, by móc z dumą wskazać na każde nasze dzieło. Postępujemy zgodnie z zasadą: „Konstrukcja dla Ciebie świadectwem o nas”.Lubimy naszą pracę. Wykonujemy ją od lat.

Oferta

Zajmujemy się spawaniem i montażem solidnych konstrukcji stalowych i aluminiowych. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z konstrukcjami reklamowymi, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy postawili dla Ciebie konstrukcję stalową pod półki, balustradę, stolik, reklamę, wykonali ramy lub regały metalowe, pocięli stal laserem lub pospawali rury. Nie zajmujemy się projektowaniem, lecz z chęcią oferujemy swoje doradztwo.

Możliwości

Jako doświadczony producent konstrukcji stalowych posiadamy pod Warszawą własną halę, która daje nam spore możliwości prefabrykacji wszelkiego rodzaju elementów stalowych, np. konstrukcji, balustrad, regałów, ram, a nawet mebli.

Możemy poszczycić się tym, że 90% oferowanych elementów jesteśmy w stanie wykonać w pełni samodzielnie dzięki stale rozbudowywanemu parkowi maszyn. Nowoczesna hala produkcyjna pod Warszawą zapewnia nam możliwość obsługi w krótkich terminach nawet nietypowych zamówień. Korzystamy z profesjonalnych:

  • Giętarek
  • Frezarek CNC
  • Spawarek
  • Laserów przemysłowych

Dają nam one ogromne możliwości kształtowania stali i aluminium według potrzeb klienta.

Skontaktuj się z nami

Urzeczywistniamy projekty wymagające precyzyjnego i solidnego rzemiosła. Skontaktuj się z nami i zleć nam do realizacji swój projekt.

Zapraszamy do współpracy