Producent Konstrukcji Stalowych Konstrukcjewarszawa.pl

Metal naszą pasją, spawarka głównym narzędziem pracy, a konstrukcje spawane to nasz fach. Pomimo że formalnie firma powstała w 2016 roku, to jej początki sięgają roku 1990, gdy działalność rozpoczęła firma Folplex Reklama Wizualna. Po wielu latach z oddziału konstrukcji, ze względu na zdobyte szerokie doświadczenie, utworzono osobne przedsiębiorstwo. Rozwinięcie skrzydeł bardzo nam służy. Powierz nam projekt i bądź pewien fachowej realizacji.

Ludzie

Tworzymy zgraną i zespoloną wieloletnią współpracą ekipę certyfikowanych spawaczy. Rozumiemy, że konstrukcja ma nie tylko podtrzymywać, lecz sama w sobie powinna wspierać wizerunek klienta. Działamy tak, by móc z dumą wskazać na każde nasze dzieło. Postępujemy zgodnie z zasadą: „Konstrukcja dla Ciebie świadectwem o nas”. Lubimy naszą pracę. Wykonujemy ją od lat.

Oferta

Zajmujemy się spawaniem i montażem solidnych konstrukcji stalowych i aluminiowych. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z konstrukcjami reklamowymi, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy postawili dla Ciebie konstrukcję stalową lub aluminiową pod schody, wiatę, pawilon, postawili w salonie stalową antresolę, pocięli stal laserem lub pospawali rury. Nie zajmujemy się projektowaniem, lecz z chęcią oferujemy swoje doradztwo.

Możliwości

Jak doświadczony producent konstrukcji stalowych posiadamy pod Warszawą własną halę, która daje nam spore możliwości prefabrykacji wszelkiego rodzaju elementów stalowych, np. konstrukcji, schodów, kratownic, ram, a nawet mebli. Możemy poszczycić się tym, że 90% oferowanych elementów jesteśmy w stanie wykonać w pełni samodzielnie dzięki stale rozbudowywanemu parkowi maszyn. Nowoczesna hala produkcyjna pod Warszawą zapewnia nam możliwość obsługi w krótkich terminach nawet nietypowych zamówień. Korzystamy z profesjonalnych:

  • Giętarek
  • Frezarek CNC
  • Spawarek
  • Laserów przemysłowych

Dają nam one ogromne możliwości kształtowania stali i aluminium według potrzeb klienta.

Skontaktuj się z nami

Urzeczywistniamy projekty wymagające precyzyjnego i solidnego rzemiosła. Skontaktuj się z nami i zleć nam do realizacji swój projekt.

Zapraszamy do współpracy