Spawanie Ceowników – Warszawa i Cała Polska

Chcesz zlecić spawanie ceowników? Nasza pracownia to dla Ciebie wykona. Skontaktuj się, by przesłać nam projekt, który zrealizujemy w naszym zakładzie pod Warszawą lub zamów usługę spawalniczą z dojazdem we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Spawanie Ceowników Na Zamówienie

Jedną z naszych usług jest spawania ceowników. Jakie wyzwana czekają na każdego, kto się tego podejmuje? Dlaczego współpraca z nami jest korzystna?

Wykonamy na zamówienie najbardziej wymagające i precyzyjne spawanie ceowników na belki nośne i wzmocnienia. Zapraszamy do kontaktu, z radością odpowiemy na wszelkie pytania. Zapytaj o wycenę!

Spawanie ceowników – dlaczego potrzebne

Kształtownik to prosty, długi element wykonany zwykle z metalu, o stałym przekroju. Ceownik to kształtownik walcowany o kształcie przekroju zbliżonym do litery C, o ostrych krawędziach zewnętrznych i zaokrąglonych krawędziach wewnętrznych.

Ceownik przeznaczone na elementy nośne muszą być długie. Takie wielometrowe sztangi są dostępne w handlu, lecz ich transport jest bardzo kłopotliwy. Stąd często występuje potrzeba połączenia kilku sztang w jedną na miejscu. Produkcja takich spawów to zadanie dla nas.

Spawanie polega na spajaniu materiałów przez miejscowe ich topienie w miejscu łączenia. Najczęściej, chociaż nie zawsze, dodaje się spoiwo w miejsce łączenia. Spoiwo musi być wykonane z materiału identycznego ze spawanym. Spawane połączenia, wykonane zgodnie ze sztuką, charakteryzują się wysoką nośnością.

Spawanie ceowników – wybierz nas

Czasami połączenia spawane ceowników muszą być równe nośne, jak cała belka. Konstruktor budowlany powinien określić, czy dane miejsce musi być pospawane na zakładkę, czy spawanie czołowe wystarczy. Od odpowiednio wykonanego spawania zależy bardzo dużo. Dlaczego powinieneś wybrać nas do tak odpowiedzialnej pracy? Naszą gwarancją dobrze wykonanej pracy są nasi ludzie i nasz sprzęt.

Zakład konstrukcji konstrukcjewarszawa.pl zatrudnia doświadczonych profesjonalistów, którzy całymi latami doskonalili swoje umiejętności. Spawanie metodą TIG oraz spawanie metodą MIG nie mają przed nami tajemnic. Zainwestowaliśmy w pożyteczne szkolenia, a przez lata pracy wydoskonaliliśmy się w tym, co robimy. Wznoszenie trwałych konstrukcji to nasz chleb powszedni.

Zawodowcy, by mogli w pełni pokazać swój kunszt, potrzebują profesjonalnego sprzętu. Dlatego zadbaliśmy, by posługiwać się sprawdzonymi narzędziami najwyższej klasy oraz regularnie modernizujemy park maszynowy.

Spawanie kształtowników – Warszawa i nie tylko

Jako uznany producent konstrukcji reklamowych, nasze przedsiębiorstwo cieszy się ze współpracy z wieloma zadowolonymi klientami. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług i sprawdzenia samemu, dlaczego jesteśmy równie niezawodni, co nasze spawy.

Nasza hurtownia mieści się w okolicy miasta Warszawa. To głównie w stolicy wznosimy nowe konstrukcje. Rozwijamy się wraz z tym pięknym miastem i jesteśmy z nim bardzo związani, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy wykonywali nasze rzemiosło gdzieś indziej. Dojeżdżamy do pracy na terenie całej Polski – czy to mazowieckie, czy dolnośląskie.

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania ceowników!

Jeśli chcą Państwo zamówić usługę spawania ceowników w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!