Konstrukcje Aluminiowe – Warszawa i Cała Polska

Potrzebujesz konstrukcji aluminiowej? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia indywidualne i hurtowe zgodnie z projektem inwestora. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Konstrukcje Aluminiowe Na Zamówienie
4.6/5 - (27 votes)

Aluminium to niezwykły materiał. Cechuje się niezwykle korzystnym stosunkiem wytrzymałości do masy własnej, znacznie wyższym niż stal. Konstrukcje aluminiowe mogą znosić duże obciążenia, jednak same są bardzo lekkie i odporne na korozję, nawet po uszkodzeniu powierzchni.

Praca w metalu to nasz fach. Wielu z naszych pracowników specjalizuje się w pracy z aluminium. Gwarantujemy solidne rzemiosło. Urzeczywistnimy nawet najbardziej śmiałe koncepcje!

Materiał o wszechstronnym zastosowaniu

Aluminium nie zastępuje stali całkowicie, nie można z niego na przykład wykonać odpornych na wysokie obciążenia konstrukcji wsporczych. W wielu zastosowaniach jest jednak od stali znacznie lepsze. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich, które nasza firma może dla Państwa wykonać.

Wykonujemy:

Konstrukcje aluminiowe targowe

Konstrukcje targowe muszą być estetyczne, szybkie do rozkładania oraz lekkie. Wyprodukowane przez nas na zamówienie konstrucje aluminiowe targowe spełniają wszystkie te warunki.

Konstrukcje aluminiowe tarasu

Taras to bardzo wyeksponowany element otoczenia domostwa. Zapewnia przyjemne miejsce odpoczynku dla domowników. Popularne staje się montowanie aluminiowego zadaszenia tarasu, często przeźroczystego, który chroni przed deszczem. Spędzanie czasu na tak zadaszonym tarasie to prawdziwa przyjemność. Podejmiemy się wykonania na wymiar estetycznej konstrukcji tarasu z aluminium.

Konstrukcje aluminiowe balustrad

Balustrada zabezpiecza schody, tarasy, dachy, balkony, mosty i tego typu platformy. Jej budowa jest regulowana przepisami. Aluminium stanowi dobry materiał pod balustradę w nowoczesnym budownictwie, ze względu na swoją wytrzymałość i zimny połysk. Realizujemy najbardziej złożone zlecenia dotyczące balustrady wykonanej z aluminium.

Konstrukcje aluminiowe dachowe i zadaszeń

Nowoczesne budownictwo obierają kierunek obniżania masy dachu i nacisku na ściany. Aluminium, ze względu na niezwykle korzystny stosunek wytrzymałości do masy własnej, wspaniale się nadaje nie tylko na pokrycia, lecz też na konstrukcje dachowe. Z tego samego powodu zadaszenia tarasów, wiaty i podobne struktury wykonane z aluminium wyglądają lekko, oszczędnie, a jednocześnie są trwałe.

Konstrukcje aluminiowe z profili

Profile aluminiowe, inaczej zwane profilami systemowymi lub profilami modułowymi to doskonałe elementy konstrukcyjne, które przeznaczone są do błyskawicznego wznoszenia konstrukcji maszyn, stanowisk, osłon itp. Dzięki temu, że profile mają podłużne, teowe rowki robocze, służące do mocowania gwintowanych łączników, struktury wzniesione z profili aluminiowych są rozłączne, elementy można wykorzystać do innych zastosowań, a całą konstrukcję modyfikować zgodnie z potrzebami. Polecamy stosowanie konstrukcji z profili aluminiowych wszystkim zakładom pracy. Są kosztowne, lecz wielokrotnego użytku, a czas montażu jest niewielki.

Konstrukcje aluminiowe fasady

Szkło i aluminium doskonale idą ze sobą w parze i znakomicie tworzą nowoczesne, piękne i łatwe w utrzymaniu fasady. Rozmaitość możliwych do uzyskania form jest ograniczana przede wszystkim wyobraźnią architekta.

Konstrukcje aluminiowe pod płyty gipsowe

Regipsy to łatwy sposób na proste ściany. W ich budowie powszechnie wykorzystywane są stelaże wykonane z profili aluminiowych. Montaż takich elementów to żaden problem dla naszych specjalistów. Lecz nie znaczy to, że takie zlecenia traktujemy lekko. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest precyzja wykonania, w końcu takie ściany będą towarzyszyły klientowi przez wiele lat.

Konstrukcje aluminiowe do dyskotek

Aluminiowe kratownice świetnie nadają się do klubów, dyskotek i pubów jako stylowa konstrukcja pod sprzęt muzyczny, oświetlenie i tego typu zastosowania. Dostępne są kratownice w najróżniejszych kształtach – proste, ale też koła, łuki i elipsy. Konstrukcje wykonujemy z prefabrykantów, ale jako producent możemy stworzyć coś specjalnie na zamówienie.

Konstrukcje aluminiowe estradowe i sceniczne

Aluminiowe konstrukcje sceniczne wykonuje się z solidnych kratownic. Specjalna ich budowa pozwala im na przenoszenie wysokich obciążeń. Z powodzeniem są stosowane do wznoszenia nawet dużych scen. Wiemy, jak ważne jest, by estrada powstała w jak najszybszym czasie. Jako duży producent mamy wystarczająco duży zespół, by wyrobić się w uzgodnionych, rozsądnych terminach.

Dowolne konstrukcje aluminiowe na zamówienie

Praca w aluminium to trudna, ale wdzięczna praca. Sprawdź naszą jakość i uczyń z nas swojego stałego dostawcę usług związanych ze spawaniem i montażem wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych. Nasza praca to produkcja i montaż. Nie zajmujemy się projektowaniem, lecz urzeczywistnianiem wizji konstruktorów budowlanych i architektów. Warszawa to centrum naszej działalności, ale obsługujemy również całą Polskę.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie konstrukcji aluminiowej!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji aluminiowej w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!