Półki Metalowe i Stalowe – Produkcja Na Wymiar

Potrzebujesz półki metalowe lub stalowe? Na książki, na buty, wiszące, do kuchni? Zleć produkcję w naszej pracowni. Realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Półki Metalowe i Stalowe Na Zamówienie
3.4/5 - (9 votes)

Półka to podstawowy element wielu mebli. Półki powinny być zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Uważamy, że stal i aluminium to znakomite materiały na różnego rodzaju półki – od magazynowych po kuchenne.

Wytwarzamy półki metalowe wedle wymiaru. Zamów wycenę już dziś!

Oferta na zamówienie:

 • Półki na książki
 • Półki wiszące
 • Półki do kuchni
 • Półki narożne
 • Półki pod telewizor
 • Półki ścienne
 • Półki heksagon – „plaster miodu”
 • Półki magazynowa
 • Półki kwadratowe

Półka na buty

Metalowa szafka na buty to prosta konstrukcja, która porządkuje życie w domu. To miejsce odkładcze na buty, dzięki czemu nie są rozrzucone po pokoju. Chociaż zwykle wykonuje się je z drewna, niektóre w niektórych wnętrzach, na przykład w stylu industrialnym lub z przewagą stali nierdzewnej, metalowe szafki na buty będą się znakomicie prezentować.

Półka kuchenna

Półki w kuchni powinny być wykonane z materiału łatwego w czyszczeniu, schludnego i odpornego na korozję w wodzie. spełniają wszystkie te wymagania.

Półka “plaster miodu”

Półki heksagonalne czerpią to, co najlepsze od pracowitych owadów, które wieki temu „wynalazły” sześciokąt. Heksy są doskonałe do magazynowania – mogą być układane ciasno obok siebie, inaczej niż okręgi, oraz mają lepszy stosunek objętości do obwodu niż kwadraty.

Podczas gdy pszczoły używają tego kształtu z powodów ekonomicznych – zużywa minimalne ilości wosku przy maksymalnej powierzchni magazynowej – ludzie używają takich półek ze względu na ich nowoczesny wygląd i nieskończone możliwości aranżacji.

Półka magazynowa

Półkom magazynowym stawia się nieco inne wymagania, gdyż jest to mebel, który spełnia przede wszystkim funkcje użytkowe, a nie ozdobne. Na półkach magazynowych składa się spore ciężary, nierzadko o sporej wartości, stąd półki magazynowe muszą charakteryzować się sporym zapasem wytrzymałości mechanicznej.

Stal jest doskonałym materiałem na półki magazynowe, bo oferuje doskonały balans ceny, wytrzymałości na rozciąganie, elastyczności, odporności na uderzenia oraz niskiej masy własnej.

Nowoczesne półki magazynowe są specjalnie profilowane, a czasami wręcz mają cechy kratownic, by jeszcze bardziej zmniejszyć masę, nie zmniejszając obciążalności samej półki.

Inne typy półek na wymiar

Półki to jedne z najbardziej powszechnie używanych elementów wyposażenia wnętrza. Metal jest doskonałym materiałem na półki, bo łączy wytrzymałość mechaniczną, dobrą cenę i walory estetyczne.

Oprócz omówionych powyżej, wykonujemy też poniższe półki metalowe:

 • na ścianę
 • do łazienki
 • do regałów
 • ażurowe
 • czarne
 • ozdobne

Zgłoś się do nas, a w niedługim czasie wykonamy dla Ciebie metalowe półki. Warszawa jest głównym miejscem wykonywania naszej działalności, ale dojeżdżamy też w inne miejsca w Polsce.

Mamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia z pracą w metalu. Z przyjemnością wytworzymy i zamontujemy dobre i trwałe półki. Warszawa to centrum naszej działalności, ale możemy też realizować projekty na terenie całej Polski, szczególnie wysyłkowo.

Jesteśmy fachowcami, ale pracujemy tylko w metalu – w stali i w aluminium. Nie wykonujemy półek drewnianych.

Galeria realizacji

Zamów półki metalowe!

Jeśli chcą Państwo zamówić półki metalowe w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w krótkim czasie otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!