Spawanie Stali Nierdzewnej – Warszawa i Okolice

Chcesz zlecić spawanie stali? Nierdzewnej, ocynkowanej? Nasza pracownia to dla Ciebie wykona. Skontaktuj się, by przesłać nam projekt, który zrealizujemy w naszym zakładzie pod Warszawą lub zamów usługę spawalniczą z dojazdem we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa Spawania Stali
Spawanie Stali
5/5 z 4 ocen

Spawanie elektryczne od ponad stu lat powoli zdobywało rynek i dzisiaj jest jedną z najważniejszych metod łączenia elementów metalowych, wypierając popularne niegdyś nitowanie.

Dzięki tej metodzie możliwe jest fizyczne złączenie dwóch elementów w jedno. Spawacz może sprawić, że połączenie jest nie tylko wytrzymałe, ale też nieskazitelnie wygląda.

Przywrócimy do dawnej świetności zepsute elementy lub stworzymy na zamówienie całkiem nowe, spawane konstrukcje.

Wykonamy dla Państwa:

Metody łączenia:

Spawanie nierdzewki migomatem

MIG to najszybsza metoda spawania. Można nią spawać nawet grube stale, właściwie nie ma ograniczenia co do grubości. Można tą metodą spawać również w pionie.

Tigiem

Tig to metoda, która idealnie nadaje się do spawania detali oraz cienkich blach. Ze szlachetnej stali nierdzewnej wykonuje się złożone elementy maszyn. Spawanie stali nierdzewnej tig-iem wymaga użycia obu rąk.

Przy użyciu tej metody można też wykonać spawanie stali c45, z której są często wykonuje się wrzeciona, koła zębate, piasty itp. Spawanie tak odpowiedzialnych elementów nie jest tanie, ale daleko tańsze, niż zakup nowych.

Pieczołowicie pospawamy cienkie detale, również ze stali hartowanej.

Elektrodą otuloną

Wymaga najmniej sprzętu oraz wykorzystuje zaledwie jedną rękę. Sprawia to, że to idealna metoda na spawanie stali nierdzewnej w miejscach trudnodostępnych oraz na spawanie z dojazdem do klienta. Wielokrotnie napawając można łączyć nawet bardzo grubą stal.

Spawanie nierdzewki tą metodą wymaga wiedzy i pewnej ręki. Inne elektrody stosowane są do spawania pionowego, a inne do poziomego. Istnieją też specjalne elektrody otulone do spawania stali nierdzewnej z czarną. Jeśli masz taką potrzebę, chętnie wykonamy taką pracę.

Zatrudnij profesjonalistów

Jako zaufany producent konstrukcji metalowych, oferujemy spawanie stali czarnej, ocynkowanej, aluminium, stali zbrojeniowej oraz spawanie nierdzewki. Warszawa to główne miejsce naszej pracy, ale obejmujemy zasięgiem całe mazowieckie. Skontaktuj się z nami poprzez formularz, a otrzymasz cennik żądanej usługi.

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania stali!

Jeśli chcą Państwo zamówić usługę spawania stali w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!