Spawanie Aluminium – Warszawa i Okolice

Chcesz zlecić spawanie aluminium? Nasza pracownia to dla Ciebie wykona. Skontaktuj się, by przesłać nam projekt, który zrealizujemy w naszym zakładzie pod Warszawą lub zamów usługę spawalniczą z dojazdem we wskazane miejsce.

Zapytaj o wycenę

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Usługa Spawania Aluminium
Spawanie Aluminium
5/5 z 1 ocen

Z chwilą, gdy pierwsze cząsteczki pierwszych stalowych przedmiotów przemieszały się ze sobą i stworzyły jeden element, zaczęto się zastanawiać, czy można łączyć ze sobą w ten sposób też inne metale. Aluminium jest ciekawym materiałem, które jednocześnie trudno spawać, a z drugiej strony ta metoda łączenia tego srebrzystego metalu jest niezwykle pożądana.

Starannie pospawamy dla Ciebie elementy aluminiowe, w tym złożone detale i cienkie blachy.

Jakie właściwości ma aluminium?

Aluminium to wyjątowy stop. Jest niezwykle lekki, prawie trzy razy lżejszy od stali, a przy tym dalej ma dobre właściwości mechaniczne. Z tego powodu idealnie nadaje się na tworzenie lekkich konstrukcji wsporczych.

Jednak aluminium ma też inne zalety. Po pierwsze, ma niezwykle ładny, srebrzysty kolor. Po drugie, przy kontakcie z powietrzem na powierzchni wytwarza się odporna na korozję warstwa tlenków. W komercyjnych wyrobach ta powłoka wykonywana jest sztucznie w procesie zwanym anodowaniem. W efekcie aluminium ma piękną, naturalną barwę, która jest odporna na korozję.

Ze względu na wyjątkowe walory estetyczne wykonane spawy muszą być precyzyjne i nieskazitelne. Prostota i jakość to prawdziwe piękno spawania.

Przy tym aluminium ma niską temperaturę topnienia, ponad dwukrotnie niższą od żelaza. Na dodatek dość niechętnie się stapia. Z tego powodu spawanie aluminium jest trudnym i odpowiedzialnym zadaniem.

Położymy dla Ciebie spawy, które są nie tylko trwałe, ale też estetyczne i mało widoczne.

Wykonamy dla Państwa

Metody spawania aluminium

Spawanie aluminium metodą MIG/ MAG

Spawanie aluminium migomatem zalecane jest przede wszystkim do łączenia blach i innych długich elementów, w różnych pozycjach. To najszybsza metoda spawania ręcznego.

Spawanie aluminium elektrodą otuloną

Spawanie aluminium elektrodą wymaga minimum sprzętu i umożliwia pracę jedną ręką, w związku z czym to dobra metoda na spawanie w miejscach trudnodostępnych.

Nie pracujemy tylko w warsztacie! Wykonujemy spawanie aluminium z dojazdem do klienta. Cena zależy od odległości – zapraszamy do kontaktu.

Spawanie aluminium metodą TIG

Mimo że najszybszą metodą jest MIG, spawanie aluminium często ma inne priorytety. Jeśli chodzi o wykonanie drobnych, złożonych detali i spawania cienkich blach, nic nie może zastąpić spawania tigiem. Fachowiec przy użyciu tej metody może pospawać denkami dwie puszki po coca-coli!

Postaw na doświadczony zespół

Jako doświadczony producent konstrukcji z aluminium, oferujemy dokładne spawanie aluminium. Warszawa to miasto, w którym przede wszystkim wykonujemy zlecenia, ale obejmujemy zasięgiem całego województwo mazowieckiem. Zapraszamy do kontaktu przez formularz lub telefon. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Galeria realizacji

Zamów usługę spawania aluminium!

Jeśli chcą Państwo zamówić usługę spawania aluminium w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!