Konstrukcje Z Profili – Warszawa i Cały Kraj

Potrzebujesz konstrukcji z profili aluminiowych lub stalowych? Wykonamy ją dla Ciebie. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całej Polski.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Doświadczony personel

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Konstrukcje Z Profili Na Zamówienie
Konstrukcje Stalowe
4.9/5 z 9 ocen

Produkujemy konstrukcje z profili aluminiowych i stalowych, które są powszechnie stosowane w przemyśle maszynowym i budowlance.

Profile, inaczej kształtowniki, to długie, proste sztangi. Odpowiednio je ze sobą łącząc, czy to przez spawanie, skręcanie, czy nitowanie, tworzy się wytrzymałe konstrukcje metalowe.

Wykonamy na zamówienie precyzyjne i trwałe konstrukcje z profili. Jeśli masz jakieś pytania – koniecznie skontaktuj się z nami. Z chęcią udzielimy odpowiedzi.

Konstrukcje z profili aluminiowych

Aluminium to stop, który charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami mechanicznymi. Chociaż nie jest tak wytrzymałe jak stal, jest prawie trzykrotnie od niej lżejsze! W związku z tym doskonałym stosunkiem wytrzymałości do masy własnej, aluminium świetnie nadaje się na konstrukcje wsporcze lekkich elementów, na przykład pod instalację fotowoltaiczną na dachu.

Aluminium ma też inne zalety. Jest cenione za swój srebrzysty, połysujący kolor. Ponadto nie wymaga malowania, ponieważ jest odporne na korozję spowodowaną czynnikami atmosferycznymi.

Dlaczego do konstrukcji aluminiowych warto zatrudnić profesjonalistów?

Tworzenie konstrukcji z aluminium wymaga pracy fachowców, ponieważ spawanie aluminium jest trudne, a jest to podstawowa technika łączenia profili z tego metalu.

Konstrukcje z profili stalowych

Stal to świetny materiał na konstrukcje. Gdy jest odpowiednio zabezpieczony, to przez wiele lat może stanowić stabilną podstawę silosu, strukturę wiatrołapu, instalacji, czy całej hali.

Wykonamy dla Państwa:

  • Stabilne konstrukcje z profili do wiatrołapu
  • Trwałe konstrukcje z profili pod schody
  • Solidne konstrukcje z profili pod taras

Dlaczego do konstrukcji stalowych warto zatrudnić fachowców?

Dziedziną, w której popełnia się najwięcej błędów, jest antykorozyjne zabezpieczenie konstrukcji, a to wymaga wiedzy i doświadczenia. Niestety często zdarza się, że niewykwalifikowani pracownicy, tworząc konstrukcje z profili zamkniętych, zapominają zaślepić końcówki kszałtowników, co jest zaproszeniem dla rdzy.

Czym się różnią konstrukcje z profili zimnogiętych od tych z profili gorącowalcowanych?

Kształtowniki zimnogięte powstają z wygiętego kawałka blachy. Naprężenia powstające przy wyginaniu stali są częściowo redukowane poprzez odpuszczanie. Z kolei w kształtownikach obrabianych na gorąco takie naprężenia są całkowicie usunięte.

Kształtowniki zimnogięte mają równą, jednorodną powierzchnię. W przeciwieństwie do nich te produkowane na gorąco mają powierzchnię chropowatą, która może być uważana jest za mniej estetyczną.

Konstrukcje z kształtowników zimnogiętych są generalnie mniej wytrzymałe, ale i lżejsze, stąd mogą być tańsze. Wymagają jednak bardziej złożonych zabiegów związanych z ich produkcja.

Przewagę konstrukcji z kształtowników gorącowalcowanych jest to, że dłużej opierają się wysokiej temperaturze (pożarowi).

Generalnie zalecamy konstrukcje z kształtowników gorącowalcowanych przeznaczonych na wszelkiego rodzaju konstrukcje wsporcze

Wykonamy dla Państwa solidne konstrukcje z profili stalowych zimnogiętych lub gorącowalcowanych.

Zatrudnij fachowców

Od ponad dwóch dekad pracujemy w metalu. Zebrane doświadczenie przemieniamy w kolejne udane projekty.

Wierzymy, że solidność to podstawa zaufania. Oferujemy ciężką pracę i niezawodne konstrukcje. Nasza hala produkcyjna mieści się pod Warszawą, więc pracujemy głównie w stolicy, jednak z chęcią dojedziemy też na miejsce pracy wskazane przez klienta w innych regionach Polski.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie konstrukcji z profili!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji z profili aluminiowych lub stalowych w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!