Konstrukcje Stalowe Schodów – Warszawa i Cały Kraj

Potrzebujesz konstrukcji stalowej schodów? Wewnętrznych lub zewnętrznych? Wykonamy ją dla Ciebie. Realizujemy zamówienia według indywidualnego projektu klientów. Działamy w Warszawie z możliwością dojazdu i montażu na terenie całego kraju.

Zapytaj o wycenę
Dowiedz się więcej

Certyfikowani spawacze

Wykonamy każdą konstrukcję

Nowa hala produkcyjna

Jeszcze większe możliwości

Szybki kontakt

Ekspresowa wycena w 24H

Biuro pod Warszawą

Zobacz jak dojechać

Konstrukcje Stalowe Schodów Na Zamówienie
Konstrukcje Stalowe Schodów
4.8/5 z 5 ocen

Od wielu lat pracujemy w metalu. Łączymy, zabezpieczamy, konstruujemy. Realizujemy konstrukcje według projektu klienta. Konstrukcje stalowe schodów to ważna gałąź naszej działalności, będąca też naszą specjalnością.

Na podstawie dostarczonego projektu wykonamy nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje stalowe schodów. Wyprodukujemy, pomalujemy, polakierujemy i zamontujemy na miejscu każdy element konstrukcji metalowej pod schody.
Zamów wycenę już dziś!

Wykonamy dla Państwa:

 • Konstrukcje stalowe schodów wewnętrznych i zewnętrznych
 • Konstrukcje stalowe schodów zabiegowych
 • Konstrukcje stalowe schodów dywanowych
 • Konstrukcje stalowe schodów wiszących
 • Konstrukcje stalowe schodów samonośnych
 • Konstrukcje stalowe schodów metalowych, drewnianych
 • Konstrukcje stalowe schodów jednobelkowych, dwubelkowych
 • Konstrukcje stalowe schodów wachlarzowych
 • Konstrukcje stalowe schodów policzkowych
 • Konstrukcje stalowe schodów przemysłowych
 • Konstrukcje stalowe schodów jednobiegowych, dwubiegowych, trójbiegowych

Efektowny design

Schody wykonane ze stali, gdy ambitny projekt spotyka się z godnym wykonaniem, łączą w sobie elegancję przypominającą wieżę Eiffela i niespotykają funkcjonalność.

Schody drewniane na konstrukcji stalowej to estetyczne połączenie dwóch szlachetnych materiałów, stabilnej i zimnej stali z ciepłym i wzorzystym drewnem.

W całości metalowe schody wewnętrzne to awangarda, która może dobrze rezonować z bardziej nowoczesnymi wnętrzami.

Praktyczne zastosowanie

Schody o konstrukcji stalowej mogą spełniać rozmaite role.

Schody przemysłowe to przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Zwykle są to lekkie schody metalowe, czasami nawet całe zintegrowane klatki schodowe. Mają być przestronne, bezpieczne, niezawodne i tanie.

Z kolei schody zabiegowe, czyli takie, w których poszczególne stopnie różnią się od siebie, a schody jako całość elastycznie zakręcają, wymagają pieczałowitości i indywidualnego podejścia do warunków na miejscu montażu.

Rozumiemy te potrzeby i gwarantujemy otwarte podejście do każdego tematu na podstawie naszego doświadczenia.

Trwałe zabezpieczenie

Konstrukcja metalowa na schody musi być odpowiednio zabezpieczona.

Lakierowanie metodą proszkową lub piecową daje znacznie lepsze rezultaty niż tradycyjne malowanie, bowiem tworzy jednolitą, odporną na zarysowania warstwę ochronną.

Mamy zaplecze pozwlające na wykonywanie tych usług, dzięki czemu konstrukcje oferowane przez nas są trwałe i będą służyć przez wiele lat.

Chcemy, by trwające przez lata zadowolenie naszych klientów było naszą najważniejszą reklamą.

Szeroka oferta

Nasza oferta to znacznie więcej niż schody metalowe. Konstrukcja metalowa wykonana ze stali lub aluminium może służyć jako szkielet wiat, ogrodzeń, balustrad i tablic reklamowych.

Oprócz schodów na konstrukcji metalowej, realizujemy też inne nowoczesne, wewnętrzne i zewnętrzne projekty metalowe: antresole, meble.

Konstrukcja schodów to trudna sztuka, lecz jesteśmy pewni, że dzięki naszemu doświadczeniu wykonana przez nas dla Państwa konstrukcja metalowa na schody spełni oczekiwania cenowe i dotyczące jakości.

Galeria realizacji

Zamów wykonanie konstrukcji stalowej schodów!

Jeśli chcą Państwo zamówić wykonanie konstrukcji stalowej schodów w naszej firmie, zachęcamy do składania zapytań przez formularz kontaktowy, email lub telefon. Wystarczy przesłać do nas projekt i w ciągu 24 godzin otrzymają Państwo niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu!